Muži dokážu len ťažko odolať študentkám a ich štýlu: Pozrite sa, čo ich najviac na nich priťahuje

Foto: unsplash.com

#Vidieť mladučkú študentku po boku solventnejšieho pána dnes nepatrí k žiadnym výnimočným výjavom. Okrem toho sú študentky častokrát predlohou pre strieborné plátno. V amerických tínedžerských filmoch sú zobrazované ako mršky, na ktoré by sa chceli ostatné dievčatá podobať.

Čo robí študentky tak výnimočné? Je to jednoznačne školský štýl, ktorému sa dá len ťažko odolať. Pozrite si 8 najvýraznejších vecí, ktoré dokážu popliesť hlavu nejednému mužovi.

1. Inteligencia

Už len to, že dievča študuje na vysokej škole vzbudzuje dojem, že čo-to má i v hlave. Takéto žienky pôsobia inteligentne a predpokladá sa, že budú mať i rozhľad a prehľad. Vďaka tomu budú schopné viesť diskusie na úrovni. Inteligentné baby sú proste cool.

https://www.instagram.com/p/BeDoqEGBrbu/?tagged=student

2. Okuliare

Kedysi boli dioptrické okuliare považované za pomôcku, ktorú sa ľudia, a najmä ženy, hanbili nosiť. Dnes je to prvok, ktorý je nutnosťou pre každú štýlovú ženu a je jedno, či sú dioptrické alebo nie. Výber z množstva rámov a tvarov dokáže dodať šmrnc celej tvári. Ženy v okuliaroch pôsobia inteligentnejšie, záhadnejšie a zároveň nedostupnejšie. Muži na toto skutočne letia.

3. Červený rúž

Červený rúž vyzerá na mladučkej tvári bez vrások priam hriešne. Azda nič neoživí tvár a nudný outfit viac, ako táto kozmetická pomôcka. Aj vďaka tomu budete neprehliadnuteľná.

4. Podkolienky

Aj keď Slovensko nemá striktne stanovenú školskú uniformu, podkolienky sú odjakživa spájané práve so študentkami. Na mužov pôsobia ako spúšťač fantázie a tak nečudo, že sa za takouto ženou každý obzrie.

5. Knihy

Ruky plné kníh, s ktorými sa nejedna študentka pasuje, sú poriadne otravné. Na opačné pohlavie to však pôsobí príťažlivo. Verte nám, radšej sa pozrú na dievča s knihami v rukách, ako na také, ktoré vláči množstvo tašiek z butikov.

unsplash.com

6. Košieľky

Pri móde ešte chvíľu zostaneme. Mladé dievča, ktoré nosí košele zapnuté až ku krku, pôsobí síce nedostupne (a ženy si častokrát myslia, že aj nudne), ale je to omyl. Muži majú priestor na predstavivosť. Ešte väčší gól je, ak si dáte košeľové šaty, ako na fotografií nižšie.

https://www.instagram.com/p/Bdx2wP9BTt-/?taken-by=mishasaibel_official

7. Priebojnosť

Dnešné študentky sú priebojné a vedia, čo chcú. Nie sú ustráchané a sú správne sebavedomé. Aj to je to, čo robí z nich ženu snov. Pretože správne sebavedomie je pre mužov absolútne sexi.

unsplash.com

8. Bezstarostnosť

Starosťou študentov je najmä škola a s tým súvisiace povinnosti. Vo väčšine prípadov nemusia riešiť životné úskalia a bežné problémy. Ich uvoľnenosť a bezstarostnosť pôsobí na mužov príjemne a zábavným dojmom, pretože sú radi, ak nemusia riešiť veci navyše. Dobré je však mať na pamäti to, že tento stav trvá iba pár rokov.

Odporúčame