Motorola oslavuje 100 miliónov predaných telefónov moto g tým najlepším spôsobom: Pozri si novinku moto g8 power

Moto G8 Power. Zdroj: Motorola

#Spoločnosť Motorola dnes oslavuje celosvetovo 100 miliónov predaných smartfónov moto g a príchod nového zariadenia s inováciami a prémiovými zážitkami. Na Slovensku predstavujeme moto g8 power, smartfón, ktorý prichádza s kamerou, ktorá ohúri, skutočne pohlcujúcim displejom a batériou, ktorá vám dá slobodu pri využívaní týchto technológií.

Nový moto g8 power obsahuje špičkovú 5000 mAh batériu, ktorá poháňa váš deň, takže sa môžete  odbremeniť od nabíjania a plne nakopnúť svoju kreativitu  – pričom prináša všestranný kamerový systém s umelou inteligenciou a fenomenálny zábavný zážitok, ktorý vás dostane.

Moto G8 Power. Zdroj: Motorola

Užívajte si život s moto g power a 5000 mAh batériou

Zabudnite na záložné nabíjačky, hľadanie zásuviek alebo prepínanie telefónu do režimu šetrenia batérie. Moto g⁸ power je vybavený 5 000 mAh batériou, ktorá je navrhnutá tak, aby vám vydržala viac ako dva dni na jedno nabitie. ² Získajte viac z vášho telefónu a odviažte sa so špičkovou výdržou batérie, vďaka ktorej môžete jednoducho streamovať až 188 hodín hudby alebo pozerať až 21 hodín obľúbených seriálov.

Fotografujte zblízka, z diaľky alebo kdekoľvek  so systémom štyroch kamier s umelou inteligenciou na motorola moto g⁸ power. Urobte bleskové snímky na hlavnom 16 MP fotoaparáte s rýchlym zaostrením a s automatickým zaostrovaním na detekciu fázy alebo nasnímajte rozsiahle fotografie krajiny s ultraširokouhlým objektívom, vďaka ktorému sa zmestí do záberu až 4x viac v porovnaní so štandardným objektívom.

Moto G8 Power. Zdroj: Motorola

Priblížte si to, na čom najviac záleží s teleobjektívom s vysokým rozlíšením, ktorý zachytí aj vzdialené detaily pri zachovaní neuveriteľnej kvality obrazu. Alebo vyhotovte uchvacujúce zábery zblízka pomocou špeciálnej kamery Macro Vision, s ktorou budete 5x bližšie k fotografovanému objektu. A pre portréty na Instagram použite prednú selfie kameru s technológiou Quad Pixel², ktorá taktiež prináša ostré a sýte fotografie.

Fotografie telefónom moto g8 power – ultrawide. Zdroj: Motorola

moto g8 power bol vytvorený na oživenie vášho obľúbeného obsahu s výkonnými duálnymi stereo reproduktormi. Vďaka inteligentnému zvuku Dolby® budete počuť zvuky, ktoré sú o 50% hlasnejšie³, a získate tak krištáľovo čistý zvuk, ktorý je zvyčajne vyhradený pre vašu obývaciu izbu. Aj vaše obľúbené filmy, seriály alebo hry budú vyzerať lepšie ako naživo na famóznom 6,4 ” Max Vision displeji.

Fotografie telefónom moto g8 power – teôephoto. Zdroj: Motorola

S osemjadrovým procesorom Qualcomm® Snapdragon ™ 665 a 4 GB pamäte RAM vám moto g⁸ power poskytuje všetok potrebný výkon. Scrollujte, sledujte, pracujte a hrajte plynulo. Vďaka 64 GB úložného priestoru si uchováte všetky obľúbené aplikácie, hudbu, filmy a fotografie.

Tento výkonný smartfón ustojí aj poliatie a postriekanie vodou. Vodoodpudivý dizajn⁴ zairučuje, že váš telefón je chránený zvnútra aj zvonka, takže obavy môžete hodiť za hlavu. moto g8 power prichádza s exkluzívnymi Moto Zážitkami a je poháňaný ultračistou verziou operačného systému Android™ 10 bez zbytočného softvéru.

Fotografie telefónom moto g8 power – main. Zdroj: Motorola

Dostupnosť a cena

moto g8 power bude na Slovensku dostupný od 7. februára 2020 s odporúčanou cenou 229 EUR.

Moto G8 Power. Zdroj: Motorola

¹V móde Quad Pixel, 48 MP senzor kombinuje 4 pixely do 1, pre efektívne 12 MP fotografické rozlíšenie.

² Všetky tvrdenia o výdrži batérie sú približné a založené na priemernom užívateľovi testovanom v kombinovanom profile používania (ktorý zahŕňa použitie aj pohotovostný čas) za optimálnych podmienok v sieti. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane sily signálu, nastavení siete, zariadenia, teploty, stavu batérie a spôsobov používania.

³ V porovnaní s jedným reporduktorom, na základe interných testov spoločnosti Motorola a vybraných smartfónov konkurencie. Výsledky sa môžu líšiť.

4 Dizajn odpudzujúci vodu vytvára bariéru na ochranu pred miernym vystavením vode, napríklad náhodným rozliatím, postriekaním, potom alebo ľahkým dažďom. Nie je navrhnutý tak, aby bol ponorený do vody alebo vystavený vode pod tlakom alebo iným tekutinám; Nie je vodotesný.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame