Momo zverejnil jeden z TOP trackov albumu: Toto je AUDIO s vizuálom

Momov album MXI, alebo ak chcete, M11, patrí k tomu najlepšiemu, čo sme mohli v tomto kalendárnom roku z hudobného sveta v našich končinách počuť. Toto CD obsahuje viacero zaujímavých a kvalitných trackov, pričom Momo aktuálne zverejnil jeden z najlepších songov, aké sa na MXI nachádza. Poďme si spoločne predstaviť AUDIO, ktoré, ak sa pozabudnete, bude vám hrať na repeat či už v slúchadlách alebo v aute. 

Momo zverejnil Audio na video platforme YouTube včera, pričom za 19 hodín si skladbu pustilo viac ako 41 tisíc ľudí a to sú na úvod sľubné čísla. Jedná sa o úvodný song albumu MXI, ktorý sa môže v istom ohľade brať ako intro, no môžeme konštatovať, že sa jedná o plnohodnotný track, ktorý zaujme po všetkých stránkach. A teraz dostáva vizuál, ktorý celý hudobný produkt posúva ešte na vyššiu úroveň. Predsa len, týmto spôsobom sa dostane k ešte väčšiemu počtu ľudí.

O text a rap sa postaral Momo, o produkciu a hudbu Hoodini, pričom tejto dvojici to spolu funguje stále viac. Alebo máme ten pocit len my? Veď posúďte sami, ale myslíme si, že prinajmenšom v tomto prípade nie je o čom diskutovať. Zvuk ide v tomto prípade na vrub Anapolaudio/Gbod a o videoklip sa postarali ILLUMINATE ®. Niekedy u Moma panuje názor, že keď tak veľa tvorí a je veľmi produktívny, tak je ohrozená výpovedná hodnota a kvalita jeho trackov. Ale uňho to neplatí, pretože keď si pustíte jeho skladby, či už aktuálne, spred roka alebo staršie, všetky majú niečo do seba.

Momo sa vyvíja ako človek aj ako hudobník, pričom v jeho živote sa dejú nové a nové veci, ktoré on vyjadruje vo svojej tvorbe. Ak by ste počúvali jeho celú diskografiu, tak vám dá zmysel celý jeho príbeh a to je cenné, pretože Momova tvorba má logickú postupnosť, aj keby sme riešili určitú chronológiu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Začína jeseň. Čo umiestniť do svojho rap playlistu?

Foto: Momo, profil na Instagrame Momo

Odporúčame