Moloch klipom otvorene podporil fašistov a rozpútal rapovú vojnu: Hip-hopová scéna sa búri, dostáva tvrdé dissy

Zdroj:YouTube.com/MOLOCH VLAVO

#Zdá sa, že meno petržalského rapera je počuť iba vtedy, keď príde s nejakou kontroverznou novinkou. Predtým išlo o čisto rapový diss, na ktorom sa chcel Moloch priživiť a získať slávu. Teraz, keď je obdobie pred voľbami, znovu rozpútava diskusie na sociálnych sieťach a dočkal sa aj tvrdých odpovedí od rapových kolegov.

Všetko to totiž začalo Molochovou skladbou Čo Keby, v ktorej útočí na viaceré opozičné strany, ale aj homosexuálov a preukazuje svoju priazeň kandidátovi ĽSNS. Týmto krokom nahneval množstvo rapových fanúšikov, ktorí ho okamžite označili za fašistu. Množstvo ľudí totiž nechápe, prečo sa Moloch venuje rapu, keď ide o umenie pochádzajúce od Afroameričanov.

Odpoveď od jeho kolegov z brandže nenechala na seba dlho čakať a už tu máme tri skladby, ktoré útočia na fašizmus a na Molocha. Konkrétne ide o featuring Decka a Slavoja s názvom skladby Nehanební bastardi (tá vznikla ešte pred Molochovou skladbou, no bola vydaná ako odpoveď Molochovi) a následne sa k Molochovi vyjadril aj Prezident Lourajder s piesňou Hanba! a dvojica Fvck_Kvlt a Edúv syn.

Moloch a jeho podpora fašistov:

Skladba Decka a Slavoja

Dissy na Molocha

Odporúčame