Moja Reč sa spojila s Alanom Murín: Toto sú Lietačky z nového albumu

Moja Reč je späť a tento rok vydáva nový album s príznačným názvom Zasedoma. Najnovší singel, ktorý je vonku sa volá Lietačky a Supu s Delikom na ňom dopĺňa talentovaný spevák Alan Murín. Pozrime sa na to, ako táto spolupráca znie. K dispozícii je už aj na YouTube, pričom už niekoľko dní si ju môžete vypočuť aj na streamovacích službách. 

Lietačky majú po pár dňoch takmer 50 tisíc pozretí, čo sú zaujímavé čísla. Moja Reč láka svojich pôvodných priaznivcov, pričom kvalitnou hudbou si získava aj nových fanúšikov. Okrem toho, lákadlom je aj Alan Murín. Spevák, ktorý o sebe dáva stále viac a viac vedieť a teraz sa dostáva, zatiaľ aspoň okrajovo, do rap game.

Skladba Lietačky je kvalitná a ľudia sa už veľmi tešia na nový album Mojej Reči s názvom Zasedoma. Už-už to vyzeralo, že Supa s Delikom a Jozefom Engererom nebudú spolu nikdy spolupracovať, ale vyriešili si napätie, ktoré medzi nimi bolo a ďalej tvoria.

Pre priaznivcov slovenského rapu sú to pozitívne správy.

Radosť z tejto spolupráce vyjadril aj Alan Murín, ktorý sa k tracku približne pred týždňom vyjadril na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Dnes vyšiel môj historicky prvý feat. s názvom “Lietačky”. Je pre mňa česť, že to je práve s chalanmi zo skupiny Moja Reč. Prajem krásny deň.“ 

Foto: Moja Reč, profil na Instagrame

Odporúčame