Módna prehliadka z Trumpovej inaugurácie: Jeho žena vyzerala ako pravá dáma

#Tak a je to oficiálne. Donald Trump zložil včera slávnostnú prísahu a stal sa tak 45. prezidentom Spojených štátov amerických. Už dávno je známe, že Trump rozdelil Ameriku na dva tábory. Tí, ktorí ho milujú a tí, ktorí ho nenávidia. Ale to pre nás nie je v túto chvíľu hlavnou témou. Nás zaujíma móda, krása, štýl, oblečenie, ktorými sa prezentovali včera najdôležitejšie ženy.

Novému prezidentovi USA robila spoločnosť manželka a nová prvá dáma Melania Trump. O tom, že je krásna, nikto nepochybuje. Ale výzor nie je všetko.

Pri pohľade na Melaniu sa natíska nelichotivá otázka. Ďalšia napodobenina od Trumpovej ženy? Veď ona vyzerá úplne ako bývalá prvá dáma a zároveň módna ikona Jacqueline Kennedyová-Onassisová. Ak neviete, o kom je reč, hľa, pozrite sa na tú podobu. Aj Jacqueline mala bledučko modrý kabátik s koženými rukavicami.

Melanie mala na sebe belasý kabát a šaty s falošným rolákom od vychytenej módnej značky. K tomu vysoké rukavice v rovnakej farbe a neodolateľne božské lodičky, tak isto v rovnakej farbe. Celkový look dotvárali vlasy jemne vyčesané dohora. Melanie vyzerala moderne a pritom sa jej podarilo dodržať určité prvky klasického amerického štýlu. Bravó! Nepochybujeme, že Trumpova žena bude patriť k najlepšie oblečeným ženám v USA. A ak bude politika jej manžela rovnako zaujímavá, ako je šatník first lady, máme sa veru na čo tešiť.

Trumpove dcéry vyzerali ako dvojičky. Obe blondínky zvolili bielu, pričom Ivanka si  na kabát pripla aj malý odznak s americkou vlajkou. Och, aké nápadité. (Samozrejme, že to myslíme s iróniou).

A čo Trumpova bývalá rivalka, Hillary Clinton? Tá si na ceremóniu zvolila bledučkú farbu šiat, k čomu doplnila aj kabát v rovnakej farbe. Zaujímavé je, že rovnako ako Melanie, aj Hillary na túto prestížnu udalosť obliekala rovnaká módna značka.

A aby sme nevynechali aj (už teraz) bývalú prvú dámu, Michelle Obamovú, pozrime sa na ňu. Obamova žena mala na sebe červenohnedé šaty s krátkym rukávom. Pás jej vytváral tenký čierny opasok a ulízané vlasy len dotvárali jej prísny look. Musíme však uznať, že sme Michelle videli už aj v lepších outfitoch. Ale ehm, na druhej strane rozumieme, že toto nebol zrejme jej najšťastnejší deň.

Ak sa pozrieme na Melaniu a Michelle ako stoja pri sebe, je zrejmé, komu to seklo viac.

https://www.instagram.com/p/BPfzSEtlvrZ/?tagged=melanietrump

Odporúčame