Modelka Victoria’s Secret priznala, aké boli jej začiatky: Stále hovorili, že som príliš zaoblená!

Foto: Facebook/Emily DiDonato Source

#Modelka Victoria’s Secret a Sports Illustrated Emily DiDonato, bola objavená módnym skautom v nákupnom stredisku. Následne sa presťahovala do Manhattanu, aby pokračovala v nádejnej kariére modelky.

Jej začiatok mal na prvý pohľad charakteristické znaky rozprávkového vstupu do exkluzívneho sveta modelingu. V nedávnom videu, ktoré uverejnila na YouTube, však americká kráska odhaľuje pravdu o tlakoch, ktoré cítila. Počas jej mladistvého veku sa stretávala s modelingovými agentúrami a pripúšťa, že spätná väzba bola rovnaká bez ohľadu na to, kam šla.

„Bola som príliš zakrivená, bola som príliš veľká, bola som príliš atletická,“ cituje spätnú väzbu, ktorú dostala. „Rozhodne som bola atletický typ, ale vyzerala som skvele. Keď teraz vidím staré polaroidy a pozerám sa na ne, bola som asi blázon, že som nemilovala, ako som vyzerala. Vyzerala som totiž vážne skvele.“

Bola však mladá a zároveň bola ochotná urobiť všetko kvôli výzoru, aby sa jej v kariére modelky darilo.  „Jedla som veľmi málo, teda čo najmenej a bola som veľmi posadnutá tým, čo som vložila do svojho tela,“ pokračuje dnes už 28-ročná Emily. Celú jej výpoveď si môžeš pozrieť na videu nižšie.

Zdroj: style.nine.com.au

Odporúčame