Domov » Fresh » Modelka si v detstve prešla peklom: Výsmech ju nezastavil, dnes je z nej hviezda

Modelka si v detstve prešla peklom: Výsmech ju nezastavil, dnes je z nej hviezda

#Najúprimnejší ľudia sú vraj opití alebo deti. Práve malé stvorenia častokrát povedia na rovinu to, čo si myslia. Ani Khoudia Diop (19) to v detstve nemala ľahké. Bola totiž iná ako jej rovesníci. Bola výrazne tmavšia. Za to, že sa odlišovala si od detí vyslúžila výsmech, ponižovanie a šikanu.

Prešlo však pár rokov a z Khoudie sa v 17-nástich rokoch stala modelka. Tí, čo sa jej v detstve vysmievali sa zrazu s ňou chceli kamarátiť a rýchlo oľutovali svoje činy. Khoudia sa naučila milovať svoje telo také, aké je a odlišnosť berie ako výhodu. Ak sa chceš o jej živote dozvedieť viac, rozhodne navštív jej profil na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 469 tisíc followerov.

MBUSSOR / TAGGAL Means Headwrap in Wolof This campaign represents the Muslim side of Senegalese women… what queens used to wear. The jewelry was a must so they could be identified as wealthy, and attractive or sexy. Also, the black tattoo lip was a trend that use to take place at the middle of a village. It was a sign of beauty, bravery and “obedience”! Model/Muse: Khoudia Diop, @melaniin.goddess Photographer: Joey Rosado, @islandboiphotography MakeUp Artist: Moshoodat Sanni, @moshoodat Creative Direction/Agency: The Colored Girl, @thecgirlinc Written by: Victory Jones, @srvj PR: Tori Elizabeth, @stylebytori Hair: Khoudia’s Mother or Yaay in Wolof Clothing & accessories: Khoudia's sister #melanin #blackgirlmagic #blackgirlsrock #senegalese #goddess #queen #beauty

A post shared by Khoudia Diop (@melaniin.goddess) on

 

 

Autor: #Marcela