Mladý slovenský producent vypúšťa do sveta novinku: Chcem s tebou hmmm!

Foto: Instagram.com/markdannmusic

#Počul si už meno Mark Dann? Ide o mladého chalana, ktorý sa narodil v roku 1995 a tvorí hudbu, ktorá má podľa nás potenciál zaujať aj mimo hraníc Slovenska. Svetová hudba, angličtina, premakané ale pritom nie náročné a tobôž nie gýčové videoklipy sľubujú Markovi skvelú kariéru.

Aj keď je chalan pomerne mladý, na konte má množstvo úspešných spoluprác. Za zmienku stojí napríklad Dominika Mirgová a pieseň Šťastné a veselé, kde vystupoval ako autor hudby, nasleduje spolupráca s Mirom Jarošom, Suverenom či dvojicou Ricco a Claudia. Čo sa ale nám najviac páči je jeho sólová tvorba. Jedným z jeho top počinov je jednoznačne Without You. Videoklip k tejto piesni má dodnes viac ako 847-tisíc zhliadnutí.

Aktuálne mladý producent vypúšťa do sveta novinku, ktorú pomenoval Chcem s tebou hmm. K piesni je už aj videoklip, v ktorom si zahrali Martin Hindy, Oliver Oswald, Lucia Mokráňová, Lucia Gachulincová, František Rajecký a samotný Mark Dann. Čo hovoríš na tento song? Stane sa z neho podľa teba hitovka?

Odporúčame