Mladí chalani, čo dávajú kázeň jak farár. Toto je nová krv SK rapu!

Dvaja mladí chalani, čo dávajú kázeň jak farár? Presne to sú WEIRD STREET, ktorí prinášajú novú krv SK rapu!

S hudbou začali preto, pretože ich baví a napĺňa. Čistiť hlavu si však nestačí, chalani majú vízie, ktoré sú odhodlaní naplniť bez ohľadu na vek. Ako inak, prostredníctvom rapovej muziky, ktorá im prúdi v žilách.

Spojila ich hudba

Vzťah tejto dvojice nezačal zrovna ružovo. Bola to však práve hudba, ktorá ich spojila. Matyu sa venoval beatboxu, Spikoes písal texty. Skúsili to spolu a od tej chvíle začali spolu tvoriť. Tak prirodzene, akoby sa poznali celé roky. Majú za sebou nejednu spoločnú skladbu, na Spotify si ich začína ísť čoraz viac ľudí a podľa nás sa im rozhodne oplatí venovať pozornosť. Aktuálne si totiž na svoje konto pripisujé svoje prvé štúdiové EP s názvom SÍDLISKOVÉ DETI.

„Pretože v dnešnej dobe si nikto neváži jeden druhého. Každý musí súhlasiť s druhého názorom, inak je hneď čierna ovca. Preto sa nebojte robiť to, čo vás napĺňa a čo vám ide. Aj keď budete mimo komunity, spoločenstva. Aspoň nie ste ovca. Naučte sa prostredníctvom vášho talentu viesť ľudí a im ukázať správnu cestu.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@weirdstreet_)

Weird Street sú odhodlaní makať

Obrovskou motiváciou chalanov z Weird Street je ukázať ľuďom, ktorí im neverili, čoho sú vlastne schopní. Ich snom bolo vydať EP, čo si s absolútnym prehľadom splnili. Pracujú však aj naďalej na tom, aby mali za sebou i plnohodnotný album. Poslucháči od projektu SÍDLISKOVÉ DETI môžu čakať návrať ku koreňom – k poctivému boombapu, ktorý zanecháva odkaz. Toto EP je dostupné na každej platforme, takže neváhaj vypočuť!

Mohlo by ťa zaujímať:  Ronie a Dominika Mirgová sú osamelé. Chceš to zmeniť? (VIDEO)

⇒ Podporiť toto EP kúpou vieš skrz ich Instagramový profil – KLIKNI SEM

„Zo Slovenskej scény nás určite ovplyvnil Rytmus, lebo on je otcom celej hip-hopovej scény tu u nás. Taktiež to bude Separ a Dame. Lebo s textami a realitou boli vždy najviac spojení práve oni. My skrátka chceme niečo dokázať, a preto sme ochotní vynaložiť celú snahu aj všetok náš čas do niečoho, v čom vidíme potenciál. My nie sme deti ako ostatné, sme úplne iní, odlišní,“ porozprávali nám chalani o svojich vzoroch a motivácii.

EP SÍDLISKOVÉ DETI NA SPOTIFY:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.