Milovníci vlakov a kvality budú vo vytržení: Vitajte na palube luxusného vlaku, prenesie vás v čase

unsplash.com

#Medzi vlakmi sa objavil skutočný klenot. Vlak, vďaka ktorému môžete spoznávať krásy Južnej Ameriky očarí nejedného cestujúceho. Nazýva sa Belmond Andean Explorer a pýšiť sa môže nielen luxusným interiérom, ktorý má na svedomí isté štúdio z Londýna. Uvažovať o tom, čo bolo pre dizajnérov z Muza Lab múzou asi ani netreba.

Už na prvý pohľad je zrejmé, že sa inšpirovali zlatou americkou érou a to konkrétne rokmi 1900 až 1940, kedy cestovanie vlakmi zažívalo najväčší rozkvet. Cestovanie vlakom bolo v danom čase typické pre všetky ekonomické vrstvy obyvateľstva.

Vďaka vierohodne spracovanému interiéru sa prenesiete v čase. Kožené sedačky, malé kúpele či nábytok najvyššej kvality sú samozrejmosť. Cestujúci majú k dispozícii lôžkové vozne, jedálenské, ale aj takzvané pozorovacie. K tomu všetkému si tí, čo si zakúpia lístok na Belmond Andrean Explorer, môžu užívať i gastronomické špeciality z rôznych kútov svete.  Aj tieto atribúty značia o tom, že cestovanie týmto strojom bude luxusným zážitkom.

Pozrite sa na tie fotografie, avšak žiadnu podobu so slovenskými vlakmi rozhodne nečakajte.

Odporúčame