Milky Savage dropol prvý vizuál z jeho albumu Bordel Plní Ulicu

Milky Savage Bordel Plní Ulice

Milky Savage Bordel Plní Ulice

V tomto článku sa nadáva, piče. Po albume Noplacesafe, EP TRASH PUNK RAP a trackoch ako 3. Svetová Vojna a KOKOT sa Milky Savage vracia s novým albumom. „Každý kto na toto čakal a pičoval mi, že som nezodpovedný kokot, suck my dick. Dokopal som sa ku všetkému,“ odkázal Milky pod posledným príspevkom na Instagrame, na ktorom ohlásil prvého vizuálu z albumu Bordel Plní Ulicu.

Na novom projekte sa objaví celkovo 11 skladieb a jediným hosťom je Whxiskushikime. Objaví sa rovno na dvoch skladbách, a to Nová Éra a Všetko Končí Extrémom Pokiaľ Nie Jebem Na To. Cover nájdeš na jeho profile na IG. Milky Savage nám o projekte napísal pár viet, ktoré si môžeš prečítať nižšie.

„Chcem len povedať toľko, že všetci čo chodia na koncerty a nudia sa pri počúvaní svojich fav umelcov… pri tom je tu Milky Savage. Nový album je o trocha viac ako len o moshpite. Nájdeš tam trocha aj môjho názoru na všetko,“ napísal nám. Pre-save albumu nájdeš na tomto linku. Pre viac interpretov, ktorým chýba viac pozornosti klikaj EškeRap na Instagrame. Pre viac článkov o celej slovenskej scéne klikaj sem.

Ak by si sa o Milkym chcel dozvedieť viac, dole prikladáme rozhovor s chalanmi z UNAWAA.

A pošli love, lebo ich máme málo.

Credits: Milky Savage IG

Odporúčame