Miliónová Talianka priviedla na svet bábätko: Emotívne FOTO, zaujímavé meno pre dieťatko

Instagram/ChiaraFerragni

#Stať sa blogerkou a influencerkou je aktuálne obrovský boom a sen mnohých dievčat a žien azda na celom svete. Dostávať rôzne produkty, odfotiť sa s nimi a ešte každý mesiac zinkasovať na účet parádny balík peňazí znie ako sen. Práca influencerky má však od toho častokrát na míle ďaleko.

Chiara Ferragni je uznávaná blogerka a vyhľadávaná influencerka. Len na Instagrame ju sleduje viac ako 12,2 milióna followerov, čo je naozaj obrovské a zároveň šialené číslo. Chiara pochádza z Talianska, avšak aktuálne žije v slnečnom Los Angeles. Jej život sa zdal byť ako z filmu, ale teraz to nabralo úplne iné rozmery. Chiara sa spoločne so svojím partnerom stali rodičmi.

19. marca sa im narodil chlapček, ktorého pomenovali Leoncino, ekvivalentom pre nás môže byť meno Leo alebo Leonard. Prvé fotografie z tejto veľkej udalosti pochopiteľne zavesila mladá mamička na Instagram, kde sa stretli s veľkou priazňou. Azda najsilnejšou bolo, kde Chiaru objíma jej partner a ona plače. Tieto zábery dosiahli milióny lajkov. Pozrite sa na silné fotografie.

Odporúčame