Melanie búra mýty o kráse v modelingu: Jej výzor by nechcela žiadna žena

#Pri slove modeling väčšine z nás napadnú vysoké a chudé ženy, s výzorom anjela alebo naopak, dráždivé šelmičky. To všetko sú však obyčajné stereotypy. Modeling sa mení. Tak, ako kedysi neboli trendom XXL ženy, rovnako si mnohí mysleli, že modelka musí byť krásna. Melanie Gaydos však dokazuje opak.

V modelingu ide v dnešnej dobe najmä o originalitu, nové tváre a akúsi iskru, vďaka ktorej sa budú modelky navzájom odlišovať. Už nestačí iba chutnučká tvárička a vychudnutá postava. Melanie trpí vzácnou genetickou poruchou, ktorá spôsobuje abnormálnosť v raste vlasov, zubov či kostí. Aby sme boli presnejší, Melanie nemá žiadne vlasy a rovnako ani žiadne zuby. Ak ju však chcete ľutovať, ste na omyle.

Dievčina sa od svojich 26-rokov venuje modelingu a v pozlátenom svete je viac, než žiadaná. Okrem fotografovania pre rôzne módne značky, má za sebou aj účinkovanie vo videoklipe nemeckej skupiny Rammstein. Pýtate sa, či sa s takou chorobou dá niekedy vyrovnať? Melanie v jednom rozhovore uviedla, že ju jej choroba netrápi a nepríde si ani odlišná. Ak sa pre to niekedy trápila, tak to bolo len kvôli zlým ľuďom, ktorí sa jej posmievali. Melanie nie je typická kráska, ale optimizmus a chuť žiť jej rozhodne nechýba. Na svojom instagramovom profile zverejňuje poriadne šteklivé fotografie, na ktoré nemá odvahu či guráž ani nejedna modelka či „anjelik“ z luxusnej módnej značky.

https://www.instagram.com/p/BQrpBnFA7L2/?taken-by=melaniegaydos

https://www.instagram.com/p/BQmmIyfgIGx/?taken-by=melaniegaydos

https://www.instagram.com/p/BTW-AhpgZox/?taken-by=melaniegaydos

Odporúčame