Mega M a Rytmus predvádzajú na spoločnej skladbe vysokú školu rapu

Mega M a Rytmus

Mega M a Rytmus na spoločnej novinke Bez Slov (Zdroj: https://www.youtube.com/channel/UCXZHPnUgCW4sZWrb5Z6RVqQ)

Dlho očakávaný videosingel je konečne tu. Mega M teasoval novinku už niekoľko týždňov, pričom včera večer konečne vyšla von medzi fans. Na featuring si zavolal Rytmusa, s ktorým vždy vytvorili úderné tracky. Ako je teda na tom skladba „Bez Slov“? 

Úprimne som milo prekvapený. Mega M sa po dlhšej odmlke vrátil v najlepšom možnom svetle. V jednom tracku strieda niekoľko flows a využíva pestrú paletu jeho hlasu. Zároveň ukazuje, že nechce byť zaškatulkovaný len na jeden štýl. Rytmus sa nenechal zahanbiť a ukázal, že má extrémnu formu pred vydaním jeho pripravovaného albumu. Pozor Records sa možno rozpadlo, ale ich chémia nikdy nezanikla a tento track je toho živým dôkazom. Téma skladby reflektuje minulosť obidvoch interpretov, ktorí sa nechcú vrátiť do minulosti, keď boli chudobní a nemohli si dovoliť to, čo dnes. Samozrejme, rapíky o rapíkoch sa nachádzajú aj tu, ale sú cool a hlavne sú od raperov, ktorým to môžeš veriť. Musím spomenúť aj trefné referencie a prirovnania, ktoré počuť naprieč celým trackom.

„Oblečený black ako Sírius“

O videoklip sa postarali Rouse Media. Ja sa určite teším na ďalší počin od Mega M-a, pretože touto skladbou ma určite navnadil na jeho vlnu. Takto má vyzerať spolupráca, na ktorej je počuť a aj vidieť, že si dali obidvaja interpreti záležať na spoločnom výsledku. Veď posúďte sami.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame