Štartujeme podcast, ktorý ti pomôže zmaturovať: Vypočuj si Maturitu s Hashtagom a poraď si s literatúrou

foto: unsplash.com

#Učiť sa na maturitu môže po čase začať liezť na hlavu. Človek sa doslova utopí v spleti informácií, ktoré si donekonečna opakuje, až sa v hlave vytvorí guláš. Aj preto sme sa v Hashtag.sk rozhodli spustiť náš prvý podcast vôbec – sériu nazvanú Maturita s Hashtagom, v ktorej sa pozrieme na 25 maturitných okruhov zo slovenskej literatúry.

Prečo práve podcast? Chápeme, že čítať si dookola vypracované maturitné otázky v duchu či nahlas môže byť otrava, preto sme pripravili podcasty, ktoré ti učivo zopakujú pútavou formou a iným hlasom. Zároveň môžeš podcasty počúvať kdekoľvek, dokonca aj cestou v autobuse na maturitnú skúšku.

Podcast Maturita s Hashtagom má celkovo 25 dielov a nájdeš ich v klasických podcastových a streamovacích platformách ako iTunes/Apple Podcasts alebo Spotify. Takisto sme celý podcast zavesili na Youtube. Vypočuť si ho môžeš aj zo slovenskej podcastovej platformy Soundtier. Takisto nájdeš Maturitu s Hashtagom v každej mobilnej podcastovej aplikácii, ako je napríklad Podcast Addict, RadioPublic, PodBean, alebo samozrejme, Apple Podcasts. Stačí v nich vyhľadať názov nášho podcastu a kliknúť na odber, prípadne zadať linku na RSS feed.

Maturitu s Hashtagom tak nájdeš skutočne všade a je úplne jedno, ako preferuješ podcasty počúvať. Prajeme príjemné počúvanie a držíme palce pri maturite!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *