Máš súrodenca, ktorému (potajme) závidíš? Po tomto videu možno úplne zmeníš svoj postoj

Youtube.com/CGMeetup

#Aj ty máš niekedy pocit, že celý svet sa točí okolo tvojho oveľa krásnejšieho, úspešnejšieho a múdrejšieho súrodenca? Akoby mu sudičky nadelili všetky kvality, ktoré im zišli na um, a tebe sa neušlo nič. Vyrastať pri takomto súrodencovi môže byť poriadna makačka. A tvoj postoj k nemu sa môže začať rapídne meniť.

Obyčajná rivalita medzi súrodencami je niečo normálne. Ruku na srdce, kto nikdy bračekovi či sestričke neskočil do vlasov a nevynadal (prinajlepšom) do hovädzieho dobytka. Ak však bežná rivalita prerastie do otvorenej nenávisti, je to naozaj zlé. Ak aj ty s ňou bojuješ, tak si pozri toto inšpiratívne trojminútové video.

Krátke video, v ktorom sa ukrýva silné posolstvo

Volá sa Spellbound/Očarenie a je naozaj silné. Má viac ako 12-miliónov videní a chytilo za srdce ľudí po celom svete. Ukazuje krátky príbeh osamelej Rene, ktorá vyrastá v tieni dokonalej sestry Sunny. Jej negatívne myšlienky, ktoré má zachytené v denníku, sa však pretransformujú do poriadnej potvory. Veru, Rene má čo robiť, aby svoju (ne)návidenú sestru zachránila.

Možno po videní tohto geniálneho videa sa aj ty budeš dívať na svojho súrodenca oveľa zhovievavejším pohľadom.

Zdroj: YouTube
Odporúčame