Marpo: Keby mi išlo o peniaze, idem bojovať so Separom

Marpo verzus Vémola. Už túto sobotu je na programe jedno z najväčších športových podujatí, aké tento rok na území Slovenska a Českej republiky uvidíme. V pražskej O2 Arene prebehne turnaj OKTAGON UNDERGROUND, kde má svoje zastúpenie aj rap.

Marpo a hlavná motivácia

Rapovú zástavu bude niesť český interpret Marpo, ktorý v hlavnom zápase turnaja nastúpi proti českému MMA veteránovi Karlosovi Vémolovi. S Terminátorom si zmeria sily v boxerskom zápase. Obaja boli súčasťou formátu TVÁŘÍ v TVÁŘ, ktorý moderoval promotér OKTAGON MMA Ondřej Novotný.

Český interpret viackrát uviedol, že jeho hlavnou motivácou nie sú peniaze. Práve financie mu veľa neprajníkov vyhadzuje na oči, on s tým ale nesúhlasí. Marpo chce vyhrať, chce poraziť Karlosa Vémola a získať cenný skalp. Okrem toho, medzi Marpom a Vémolom rozhodne nie je priateľský vzťah, čo ich meraniu síl pridáva na napätí. O víťazovi sa rozhodne už túto sobotu.

V spomínanom rozhovore TVÁŘÍ v TVÁŘ zaujalo aj to, keď Marpo povedal, že keby mu naozaj išlo o peniaze, išiel by do zápasu napríklad so Separom. Následne ale dodal, že nechce nikoho po športovej stránke znižovať. Chcel len dať najavo paralelu medzi jeho duelom a napríklad bitkou Separa s Majkom Spiritom, ktorá sa uskutoční 3.6.2022 na turnaji Fight Night Challenge.

Po tom, čo sme videli Marpa proti Rytmusovi ho teraz preverí Vémola. Ktovie, či by sme ho mohli v budúcnosti sledovať práve vo vzájomnom meraní síl so Separom. Nikdy nehovor nikdy.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: @fightnightchallenge, @ziracz

Odporúčame