Mariana má to, po čom túžia muži: Ploché brucho, väčšie boky a zadok, no a tie pery!

Foto: Instagram/maribferrer

#Krása odjakživa priťahovala mužov. Každý má síce vkus odlišný, ale pri jednom sa zhodnú azda všetci – veľké pery a zvodný pohľad sú niečo, čo musí mať každá žena.

Mariana Ferrer má okrem toho aj najlepší typ postavy. Chudé ploché bruško a výraznejší zadok sú už samo o sebe zárukou. Ak k tomu pridá dlhé havranie vlasy, je rozhodnuté! Muži z nej priam šalejú. Modelka si je svojich predností očividne vedomá, pretože nemá problém na Instagrame uverejňovať fotografie svojho tela.

Sporo odetá dráždi viac ako 147-tisíc followerov. Okrem jej parádneho tela v plavkách predvádza aj vycibrený vkus. Nechýbajú elegantné kúsky či značky najzvučnejších módnych návrhárov. Čo povieš na ňu, páči sa ti?

Nezabúdaj, že aj teba môžeme zazdieľať či už u nás na Instagrame @hashtag.sk alebo na našom webe. Stačí, ak si pod fotografiu uvedieš #hashtagdievca.

View this post on Instagram

Wild babe

A post shared by MARIANA FERRER (@maribferrer) on

View this post on Instagram

M0O0Od🤣😂😅😹😆😄

A post shared by MARIANA FERRER (@maribferrer) on

8 odpovedí na “Mariana má to, po čom túžia muži: Ploché brucho, väčšie boky a zadok, no a tie pery!”

  1. Po tomto že chlapi túžia? Ženy zobuďte sa už !!!! Byť celá umelá, s veľkou riťou a pery mať ako opuchnutý kačací zobák to veru nie…toto s krásou nemá nič spoločné, bez všetkej umeliny by ste o ňu ani bicykel neopreli. Takto podľa vás môže byť pekná každá aj žiadna. Za mňa 1b z 10. Aj ten 1 bod je pre fotografa a nie pre ňu…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií