Majself krstil nový album s názvom Rómeo a Júlia. Kým sa pri tvorbe inšpiroval?

Najnovší album rapera Majselfa je od minulého víkendu oficiálne pokrstený! V jednom z vychýrených bratislavských klubov sa pri tejto príležitosti zišlo množstvo známych osobností, aby spolu s Majselfom oslávili jeho veľký deň.

Keďže album je venovaný jeho manželke Júlií, krstnou mamou nemohol byť nik iný
ako samotná múza interpréta. “Veľmi som sa na krst tešila a snažila sa Miškovi
pomáhať v prípravách, bola som šťastná, že tam boli všetci tí, ktorí sú našou
súčasťou a prišli to osláviť s nami. Tesne pred koncertom som dostala info, že sa mámdostaviť na pódium a že práve ja budem krstiť album “ROMEO A JULIA. Celé CD je premňa srdcová záležitosť, každá skladba mi pripomína časť z nášho životného príbehu,torí spolu s Miškom žijeme už vyše 10 rokov. Bola som naozaj dojatá a veľmi šťastná, keď som ho videla ako na tom pódiu žiari”, hovorí krstná mama albumu a manželka Júlia Švehlová.

Okrem samotného krstu sa fanúšikovia mohli tešiť aj na sprievodný program, ktorý
otvorila tanečná skupina Old School Brothers, neskôr prítomných rozpálili svojim
exotickým tancom aj Reggaetonera Y Sangre Nueva. Na samotnom pódiu sa objavili
aj spevácke hviezdy ako talentovaný Dano Kapitán, Nikol Kassell, Mišo Biely či
Dominika Mirgová. Celý večer moderoval Majselfov kamarát Matúš Krnčok a
hudobne interpréta zastrešil jeho dvorný producent a Dj – Baret.

“Som nesmiernerád, že prijali ponuku byť mojími hosťami na krste práve títo ľudia. Každéhojedného si vážim a hlavne sme chceli pre všetkých spraviť krst zaujímavým, čo si myslím, že sa podarilo, keďže v ten večer sme úplne vypredali The Club. Krst jepre každého umelca niečo špecifické a osobné, preto som chcel za krstnú mamu Julku. Tento album je venovaný jej, takže som rád, že krstila práve ona lupeňamiruží. A zvolil som preto ruže lebo sú symbolom albumu a mám dokonca aj ružu vytetovanú. Spolu ich bolo symbolicky 32, čo je môj vek. Bol to skvelý večer a ďakujem všetkým, ktorí to zdieľali s nami”, hovorí Majself. Kto nemohol prísť doBratislavy na krst albumu, tak tento víkend bude mať ešte možnosť osláviť s Majselfom krst na východe. Už v piatok spolu so svojim hosťom – Martinom Cisárom
pokrstia v Prešove album “ROMEO A JULIA”.

Odporúčame