Majk Spirit verí v UFO, chemtrails aj ďalšie konšpirácie: Ide si ich už 20 rokov, nebojí sa nimi ovplyvňovať fanúšikov

Majk Spirit (foto: Spirit Music)

#Sleduje ho na len na Instagrame takmer pol milióna ľudí, svojimi názormi, textami a statusmi ovplyvňuje obrovské množstvo mladých. Napriek tomu sa raper Majk Spirit rozhodol cez svoj Instagram šíriť konšpiračné teórie, ukryté pod jeho chuťou o nich diskutovať. Podľa jeho slov si tieto konšpirácie „ide“ už 20 rokov.

Na svoju sociálnu sieť napríklad zavesil fotografiu, na ktorej číta knihu amerického autora Davida Wilcocka. Ten o existencii mimozemskej civilizácie nepochybuje. Pod fotografiu uviedol popis: „Dočítal som sa práve, že mimozemšťania existujú, navštevujú našu planétu už tisícročia, prispievajú k pokroku našej civilizácie, majú základne na Mesiaci aj na Marse a naše elity s nimi komunikujú aj obchodujú už celé desaťročia.“ Následne fanúšikov vyzval k diskusii a aby v komentároch pod fotkou vyjadrili svoj názor.

Pred pár dňami opäť rozprúdil búrlivú diskusiu svojím statusom na Instagrame. „Celkom ma bavilo, ako ste reagovali na moje „konšpiračné statusy“ minulé týždne. Idem si tieto veci už 20 rokov a rozmýšľam, že by som tu rád videl debatky na tieto témy častejšie. V tých konšpiračných teóriách sa často skrýva viac pravdy ako v oficiálnych verziách. Myslím tým UFO, Illuminati, 9/11, AIDS, Apollo fake, JFK, Diana, Elvis, Chemtrails, HAARP, Nibiru atd.“  

Hoci to na prvý pohľad môže vyzerať nevinne, všetky tieto témy sa v rovinách konšpiračných teórií objavujú z nejakého dôvodu. Preto nie je úplne vhodné, ak raper spochybňuje fakty. Kým píše o Elvisovi alebo UFO, môže to byť ešte celkom sranda. Horšie je to pri chemtrails.

Čo si o tom myslíš ty?

https://www.instagram.com/p/B2CvEruB31N/

https://www.instagram.com/p/B1MN0gPBq3p/

Odporúčame