Majk Spirit sprístupňuje tracky z albumu: Vypočuj si jeho featy so Separom či Sameyom

Album Artist mali v prvom týždni od vydania k dispozícii tí, ktorí si ho kúpili v predpredaji. Ako Majk Spirit povedal, chcel zachovať určitú exkluzivitu. Následne jeho nové CD dostalo priestor na digitálnych platformách a teraz tracky postupne pribúdajú na YouTube, kde sú dostupné pre všetkých. Nie všetci to denne sledujú, preto vás o tom informujeme, aby sa nestalo, že vám niečo ujde.

Majk Spirit tracky pridáva postupne, teraz zverejnil ďalšie dva. Prvým z nich je skladba Gucci, na ktorej je na feate Separ a musíme povedať, že sa jedná o kvalitnú skladbu, v ktorej obaja dali fakt výbornú slohu, pričom ich rap dopĺňajú Grimasove beaty.

Pre niekoho možno ešte zaujímavejší track je No hope, kde sa spolu s Majkom Spiritom objavuje raper Samey zo skupiny Haha Crew. Ich kombinácia sa doteraz neobjavila, pričom musíme povedať, že chalanom to spolu takpovediac ladí a výsledkom je naozaj zaujímavá skladba, ktorá ľudí zaujme.

Ako sme si doteraz všimli, Speasy pridáva skladby z nového albumu Artist postupne, väčšinou po dvojiciach a v tomto trende zrejme bude pokračovať. Čoskoro by mal byť celý jeho nový album dostupný aj na YouTube. Potom si ho budú môcť osvojiť prakticky všetci a následne začne turné.

Foto: Majk Spirit, profil na Instagrame

Odporúčame