Majk Spirit robí promo svojej zamilovanej skladbe Zenit

Málo slovenských raperov sa venuje problematike vzťahov a ženského pohlavia viac, ako Majk Spirit. Tým sa stal počas uplynulých rokoch známy, pričom vďaka tejto črte jeho tvorby je populárny nielen medzi mužmi, ale vo veľkom aj medzi ženami.

Majk vydal koncom uplynulého kalendárneho roka nový sólový album s názvom Nie som tu náhodou, v ktorom sa takpovediac vracia ku koreňom a prezentuje uvedomelé texty, ktoré sa dostávajú ľuďom podkožu. Jednou z takýchto skladieb je aj pieseň Zenit, ktorú má civilným menom Michal Dušička so speváckou kolegyňou Anitou Soul. „Chemiu neoklames.. nemozes ju vnutit ked tam neni, a tiez ju nemozes zapriet ked tam je..⚛️,“ napísal k tejto piesni na sociálnej sieti Instagram.

https://www.instagram.com/p/Btyqg0kBbSv/

Táto skladba je venovaná láska, konkrétne vzťahom a v čase Valentína, kedy sa hovorí predovšetkým o tejto téme, sa Majk povenoval na svojich informačných kanáloch miernemu promu tohto výtvoru. Musíme povedať, že skladba je kvalitná a kto sa do nej započúva, rozhodne neoľutuje.

Zatiaľ vo svojom poslednom zverejnenom príspevku Majk Spirit napísal: „Dvaja verzus cely svet ? #zenit,“ naráža tak na fakt, že niekedy stačí silná láska dvoch ľudí, ktorí sú následne schopní bojovať proti problémom, komplikáciám a neduhom, ktoré ich postihnú na ceste životom.

Odporúčame