Majk Spirit prehovoril k fanúšikom: Pravde nevadí, keď je spochybňovaná

Mark Spirit patrí v slovenských, alebo veľmi reálne v československých končinách medzi interpretov, ktorí majú v kruhoch priaznivcov najväčší vplyv. Často so svojimi fanúšikmi prostredníctvom rôznych kanálov komunikuje a okrem toho, že sa ich snaží informovať, chce ich aj inšpirovať. Inšpirácia je niečo, na čo by sa predovšetkým v tejto dobe nemalo zabúdať. A Majk veľmi dobre vie, ako na to. 

Majk Spirit pravidelne fanúšikov na sociálnych sieťach informuje o dianí vo svojom živote, či o tom, čo si myslí o aktuálnom dianí na Slovensku a vo svete, pričom taktiež nechýbajú dátumy koncertov a informácie o nových hudobných počinoch. Okrem toho, snaží sa svoju fanúšikovskú základňu aj inšpirovať, preto nie je výnimočné, keď v príspevku alebo v príbehu na Instagrame zverejní motivačný citát, nad ktorým sa oplatí zamyslieť. Jeden taký priniesol aj pred pár dňami a rozhodli sme sa, že nebude na škodu, keď vám ho sprostredkujeme aj my v našom článku.

„Pravde nevadí, keď je spochybňovaná, to klamstvo nemá rado otázky.“ Nádherná myšlienka, ktorú Majk Spirit poslal medzi svojich fanúšikov, a ktorá hlavne v roku 2021, kedy žijeme v digitálnej dobe a niekedy je nesmierne náročné určiť, čo je realita a čo je fikcia, čo je klamstvo a čo je pravda, má veľmi veľkú silu a rezonuje. Reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať, komentárov a srdiečok pri príspevku s týmto citátom bolo naozaj neúrekom. A verte či nie, nájde sa veľa ľudí, ktorí Majka sledujú na sociálnych sieťach práve vďaka podobným myšlienkam, pretože tie následne napomáhajú k tomu, že sa ich myslenie posunie opäť o kúsok niekam inam.

Ale, ak ste priaznivcami Majka Spirita predovšetkým vďaka jeho hudbe, nemusíte zúfať. Po tom, čo spolu s Grimasom priniesol počas minulého kalendárneho roka výborný album Artist, je tento rok na albume s legendárnou skupinou H16, ktorý nesie príznačný názov Lockdown Music. A vzhľadom na to, že pandemická situácia v našej krajine je aktuálne obstojná, uvidíte počas tohto leta Majka aj na rôznych kultúrnych akciách a festivaloch. Po dlhom čakaní a odopieraní si kultúrnych zážitkov môžeme konštatovať, že už aj bolo na čase. No nie?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Central Cee: Ako sa z neho cez COVID stala superstar

Foto: Majk Spirit, profil na Instagrame Majk Spirit

Odporúčame