Majk Spirit ponúka ďalšiu skladbu z albumu Artist. Toto je LAMBADA

Nový album Majka Spirita sa v týchto dňoch dostáva k tým, ktorí si ho kúpili v predpredaji. Speezy ale myslí na všetkých a postupne skladby takpovediac dávkuje aj na verejnú platformu YouTube. Po tom ako vyšli skladby Kurt s Benom Cristovaom a F4CK EM ALL s H16 prichádza nový track s názvom Lambada. Poďme sa naň lepšie pozrieť.

Majk Spirit s Grimasom dnes publikovali nový track z albumu Artist. Lambada prináša letné rytmy, musíme povedať, že beat, ktorý pripravil Grimaso je skutočne výborný a veľmi ľahko vám dostane pod kožu. Na tejto skladbe je rapovo zastúpený len Majk Spirit, ale ani zďaleka sa na to nedá pozerať ako na negatívum.

Speezy má veľmi kvalitné slohy, v ktorých hovorí o cestovaní, ale aj o tom, že má rád Bratislavu, ktorá je jeho mestom, pričom spomína aj to, že ak mu chce niekto venovať nenávisť, tak nech si poslúži – jeho to nakopáva.

Videoklip je ďalšia silná stránka tohto tracku. Zatiaľ každý track z albumu Artist má svoj videoklip, všetksy sú iné a všetky zaujmú veľmi-veľmi rýchlo. Lambada nie je výnimkou a vidíme v ňom viacero retro prvkov, výborné prechody kamery a Majka Spirita s Grimasom, ktorí majú skutočne vynikajúcu náladu.

Skladu namixoval, respektíve o master sa postaral Marek Šurin. Na konci júna, kedy stúpajú teploty a rozbieha sa letná sezóna môžeme konštatovať, že tento track prichádza naozaj vhod.

Majk Spirit na svojom profile na sociálnej sieti Instagram napísal, že zo srdca ďakuje všetkým, ktorí podporili album ARTIST. Toto CD takpovediac uzatvára prvý polrok slovenského rapu v roku 2020, okrem Majka Spirita vychádza nový album aj Damemu z DMS. Víťazmi sú v tomto prípade predovšetkým rapoví priaznivci, ktorí majú čo počúvať.

O to vzácnejšie je to v čase, kedy stále nie sú festivaly ani koncerty a len čakáme na to, čo bude. A na záver jedno malé zamyslenie, ako hovorí Majk Spirit v skladbe, nikdy neuhol zo svojej cesty. Buďte takí aj vy, choďte si za svojím, bojujte za svoje sny, robte všetko na maximum a úspech sa skôr či neskôr jednoducho bude musieť dostaviť. Aj keby vyslovene nechcel.

Foto: Mark Spirit, YouTube

Odporúčame