Má len 17, ale ide si za svojím snom: Česká Barbie priznala, aké plastiky má za sebou

Instagram

#Volá sa Gabriel Jiráčková a má len 17 rokov. Zatiaľ čo ostatné dievčatá v jej veku riešia prvé lásky, prvé alkoholické excesy či školské problémy, Gabriel zaujíma len jediné – vyzerať ako známa postavička Barbie.

Gabriel si zvolila aj umelecké meno. Necháva sa nazývať Lolo Ta Bella a podľa jej vlastných slov, na jej tele nie je nič neprirodzené a zatiaľ žiadnu väčšiu plastickú operáciu nepodstúpila. Umelé sú „len“ jej dlhé biele vlasy, zväčšené pery a neprirodzene dlhé mihalnice s nechtami. Možno si pomyslíte, že vďaka týmto „vychytávkam“ nezaboduje u žiadneho muža. Omyl.

Lolo Ta Bella je už zadaná a jej priateľ má raz toľko rokov, ako ona samotná. Už čoskoro však dosiahne 18 rokov a to znamená, že ju čaká operácia na zväčšenie poprsia. Pri pohľade na jej tvár však bije do očí aj neprirodzený malý nos.

A aký je najväčší sen mladej Češky? Žiť v americkom Los Angeles, kde by sa na ňu ľudia nepozerali cez prsty. Na instagrame má takmer 9-tisíc fanúšikov a nevadí jej používať také nenávidené hashtagy ako duckface alebo bitchstyle. Okrem sociálnych sietí sa jej zmenám začali podrobne venovať médiá v Česku i u nás a tak sa česká Barbie stáva poriadne absurdnou celebritou.

https://www.instagram.com/p/BYIMSRalaFF/?taken-by=lolotabella

https://www.instagram.com/p/BYD2gMElIWu/?taken-by=lolotabella

https://www.instagram.com/p/BXsIE27FQaf/?taken-by=lolotabella

https://www.instagram.com/p/BXGex-SFOOW/?taken-by=lolotabella

https://www.instagram.com/p/BWr2z5LFlei/?taken-by=lolotabella

https://www.instagram.com/p/BWnr52Mliqf/?taken-by=lolotabella

 

Odporúčame