Lyžiarsky raj Ski)Hit vo Východnom Tirolsku: Tajný tip pre veľkých a malých zimných športovcov

foto: Schultz-ski.at

Lyžiarske oblasti Východného Tirolska na južnej strane Álp ponúkajú dovolenkárom ničím nerušené zážitky pri zimných športoch na takmer nekonečných zjazdovkách s vysokou zárukou snehu a samozrejme bez dlhého čakania pri vlekoch a tlačenice na zjazdovkách. Všetky generácie i športovci s najrôznejšími nárokmi sa môžu tešiť na lyžovačku na vysokej úrovni s vynikajúcim pomerom cien voči poskytovaným službám.

Mimoriadnej pozornosti sa tu dostáva najmä rodinám s deťmi – napríklad v Dolomiten Residenz****s Sporthotel Sillian alebo luxusnom komplexe Gradonna ****s Mountain Resort. Skipas Ski)Hit otvára hosťom dvere do 8 špičkových lyžiarskych oblastí v Korutánsku a Východnom Tirolsku. Vo všetkých strediskách skipasu Ski)Hit lyžujú deti do 6 rokov zadarmo, deti a mládež od 6 do 18 rokov profitujú z 50 % zľavy, ktorá je v Rakúsku absolútne bezkonkurenčná. Platia iba rodičia a dve najstaršie deti do 18 rokov, každé ďalšie maloleté dieťa dostane skipas zadarmo.

foto: Schultz-ski.at

Prvý rodinný wellness hotel vo Východnom Tirolsku Dolomiten Residenz****s Sporthotel Sillian je symbolom tirolskej pohostinnosti. Hostia majú na výber izby kategórie „Štúdio“ s oddelenými spálňami, suity „Junior“ s kombinovateľnými dvojlôžkovými izbami alebo suity „Premium“. Hotelová wellness zóna otvára úplne novú dimenziu oddychu: nájdete tu súkromnú kúpeľnú časť a priestory na procedúry, detský krytý bazén a exkluzívne sauny. V cene za noc je zahrnutých 12 hodín starostlivosti o deti denne vrátane klubu pre mládež Teenie-Club 12+.

foto: Schultz-ski.at

Luxus na snehu: Gradonna ****s Mountain Resort so zrubovými domami a hotelom je splneným snom každého zimného športovca. Areál, v ktorom sa nepohybujú žiadne autá, ponúka priame napojenie na lyžiarsku oblasť Großglockner Resort Kals-Matrei, ktorá získala už niekoľko ocenení za svoju mimoriadnu rozmanitosť a ponuky pre rodiny s deťmi. V prípade potreby môžete svoje ratolesti od troch rokov zveriť do starostlivosti profesionálov až na 12 hodín. V Gradonna ****s si na svoje prídu samozrejme aj gurmáni. Šéfkuchár Michael Karl bude vaše chuťové poháriky rozmaznávať modernými jedlami, v ktorých sa spája vplyv stredomorskej a ázijskej kuchyne s východotirolskou srdečnosťou. Vybrať si môžete medzi pobytom v samostatnom luxusnom apartmánovom dome alebo 4-hviezdičkovom hoteli kategórie superior. Priestranná kúpeľná časť láka hostí exkluzívnymi procedúrami, súkromnými kurzami jogy a vlastnou kozmetickou značkou Magdalena’s.

Všetky informácie nájdete na tejto stránke.

Zdroj: PR článok
Odporúčame