Luisa ďakuje každému, kto jej zlomil srdiečko alebo s ňou vy***** | Nový projekt vychádza o pár dní

Pravdepodobne nám väčšina z čitateľov nebude zazlievať, keď Luisu nazveme najlepšou raperkou na domácej scéne. Jediná raperka v Come Back Gangu za posledné 2 roky dokázala, že jej nerobí problém pohybovať sa medzi pomyselnou rapovou elitou. Stala sa súčasťou Radikalovej Wasted Tour, vydala niekoľko singlov a jej debutový projekt EP Relaps, ktorého vysoká kvalita neprekvapila zrejme žiadneho poslucháča.

Na jej sociálnych sieťach často baví fanúšikov zábavnými postrehmi z jej života na Twitteri, no v poslednej dobe aj ukážkami z jej pripravovaného projektu na instagramových príbehoch. Tento digitálny  projekt ponesie názov Virgo a objaví sa na ňom osem skladieb, na ktorých sa objavia okrem raperky aj Loko Loko a Karlo. Rovnako ako pri jej probim projekte dáva Luisa šancu najmä mladým menám, a tak sa o hudbu postarajú Die For (až 4 skladby), Xaren, Quarter Milli, Vae Cortez a Fill. Album vychádza už o dva týždne, a to 16. Júla.

https://www.instagram.com/p/CB_KxLcJZjk/?igshid=156vghtpvkx4v

Ak nechceš prísť o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame