Logic a Nik Tendo sa v novembri predstavia na veľkej show v Prešove

Letná festivalová sezóna je definitívne zatvorená, a interpreti sa pomaly presúvajú späť do klubov. Inak to nebude ani s labelom Milion+, ktorý má na jeseň naplánovanú Zhora Vypadá Všechno Líp Tour. Zastávka tejto tour neobíde ani východ našej krajiny, teda konkrétne rozhodne neobíde Prešov. Už 10.novembra sa v Prešovskej LTR hale teda predstaví Logic, Nik Tendo a ďalší.

Koncert si pod krídla zobrali šikovní chalani z 3.33, ktorí okrem tohto podujatia chystajú na východe SK aj ďalšie zaujímavé koncertíky, o ktorých rozhodne budeme informovať. Druhý novembrový piatok bude teda patriť Logicovej show, ktorá sa uskutoční v jedinečnom priestore Live to Ride – Extreme Sport Hall. Zatiaľ potvrdenými hosťami sú Logic, Nik Tendo, Decky Beatz, Erroris x Nicemvn, Dj Dill, Tali a David Wonder

Okrem zaujímavej zostavy interpretov pripravujú chalani aj zaujímave súťaže. Jednou takou by mala byť súťaž o tzv. backstage pass, vďaka ktorému budete môcť nahliadnuť spolu s organizátormi do zákulisia príprav, ale aj samotnej live show. Pre viac informácií rozhodne sleduj fanpage 3.33 a samozrejme aj udalosť.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *