Leonie si život užíva plnými dúškami: Toto je jeden z najkrajších profilov na Instagrame

Foto: Instagram.com/leoniehanne

#Keď navštívite profil Leonnie Hanne zistíte, že toho o sebe na prvý pohľad veľa neprezrádza. Až po rozkliknutí jej blogu sa môžete ponoriť do informácií a nájsť, kto v skutočnosti je Leonnie a ako vznikol jeden z najkrajších profilov na Instagrame – ohhcouture.

Leonie je dievča, ktoré pochádza z Nemecka. Pracuje ako osobná stylistka a profesionálna bloggerka – cestovateľka. Svoju prácu však podvihla na úroveň, o ktorej môžu iní iba snívať. Jej život je nabitý množstvom neuveriteľným zážitkov a právom je závideniahodný.

Vďaka práci na jej blogu a profile má na konte spoluprácu s množstvom svetových značiek a jej fotografie patria k jedným z najviac zdieľaným. Fotografie, ktoré sú kombináciou cestovania, štýlu a luxusu sú upravené tak, aby farbou na seba nadväzovali. Každý post je starostlivo premyslený a naplánovaný. V pozornosti je Leonie  – krásna blondínka, ktorej sympatický úsmev už dostal viac ako 1,8 milióna sledovateľov na Instagrame.

View this post on Instagram

Guess my favourite city!? 🤗🏛☕️

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne) on

2 odpovede na “Leonie si život užíva plnými dúškami: Toto je jeden z najkrajších profilov na Instagrame”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií