Legendy slovenského rapu oživili mŕtvu kapelu: Vec, Zverina a Supa v ROZHOVORE plnom smiechu hovoria o CP Kombe

CP Kombo v Predkecoch (zdroj foto: Predpredaj.sk)

#Stretne sa alkoholik, recidivista a farboslepý v obchode TheStreets… Nie je to začiatok vtipu ale druhý diel relácie PREDKECY so slovenskou superskupinou CP Kombo, ktorú tvoria Vec, Zverina a Supa. Kedy ich spolu uvidíme na jednom stejdži, či plánujú ďalšiu skladbu, čo počúvali a kto z nich nahráva nový album sa dozvieš vo videu v článku. 

Jeden z najlepších textárov, jeden z najlepších freestylerov a jeden z najstarších raperov u nás sa dali dokopy a založili CP KOMBO, čím vznikla slovenská superskupina, minimálne preto, že všetci jej členovia sú super.

V druhom diele relácie PREDKECY, z produkcie ticketingovej spoločnosti Predpredaj.sk, uvidíš všetkých troch na gauči v TheStreets, kde si s nimi výživne pokecal Daniel Očenáš.

Výber toho najlepšieho od 3 rapových veličín, ktorým to na pódiu po tých rokoch spolu naozaj funguje, môžeš vidieť 21. februára v bratislavskom MMC, kde budú predskakovať brooklynskej hip-hopovej legende DAS EFX.

Každý verný fanúšik hip-hopu, ktorý ma prehľad v tom, čo je dobré, by na tejto žúrke nemal chýbať. Lístky nájdeš za príjemných 19€ na Predpredaj.sk. Pre čerstvé info sa pridaj na FB event

Zdroj: Tlačová správa, Predpredaj.sk
Odporúčame