Legendárny komik Jim Carrey vydesil fanúšikov: Pozrite, ako nás bavil v top forme a akou troskou je dnes

Wikipedia

#Pre každého z tých, ktorí vyrastali v 90. rokoch, bol Jim Carrey synonymom komédie. Neuveriteľné grimasy, reč tela a vtipné hlášky z neho spravili jednu z najväčších hviezd strieborného plátna.

Smutný komik

Dnes je však všetko inak. Carrey už toľko nehrá, ak nerátame úspešné pokračovanie Blbý a blbší, na verejnosti sa ojavuje menej. A všetko to vyústilo do smutnej situácie, keď jeho bývalá priateľka Cathriona White spáchala v roku 2015 samovraždu. Jim Carrey nikdy netajil, že môže byť vtipný na scéne, no v súkromí má svojich démonov v podobe depresie.

Fanúšikovia sa boja

Práve preto jeho aktuálne selfie k Veľkej noci vydesilo jeho fanúšikov. 55-ročný herec totiž sa na ňom na seba vôbec nepodobá. Energia z jeho očí vyprchala a zanedbaný imidž napovedá, že sa momentálne nenachádza v najšťastnejšom období jeho života. Fanúšikovia, ktorí mu selfie komentovali, sa obávajú, že Carreyho čaká podobný osud, ako ďalšieho legendárneho komika Robina Williamsa. Ten taktiež trpel psychickými problémami a v roku 2014 spáchal samovraždu.

Jimovi držíme palce. A tiež sme pre vás vybrali niekoľko ukážok filmov, ktoré si pamätáme z 90. rokov najlepšie. Vtedy, keď bol Carrey plný energie a bavil nás ako Maska, Ace Ventura alebo Lloyd z Blbý a blbší.

Maska

Blbý a blbší

Truman Show

Ja, mojé druhé ja a Irena

Ace Ventura

https://www.youtube.com/watch?v=QzxDlS6QY1s

 

Odporúčame