Lady Gaga je schopná kvôli filmovej kariére urobiť čokoľvek: Pre novinku House of Gucci zmenila stravovacie návyky

Lady Gaga zmenila kvôli filmu House of Gucci svoje stravovacie návyky

Lady Gaga zmenila kvôli filmu House of Gucci svoje stravovacie návyky (Zdroj: MGM)

#Speváčka a aktuálne aj skvelá herečka Lady Gaga prekvapuje. Už tento štvrtok prichádza do kín nový film House of Gucci z dielne režiséra Ridleyho Scotta. Nakoľko sa Gaga vo svojich filmových projektoch pokúša o autentickosť, táto rola jej dala poriadne zabrať.

V kine ju v najbližších dňoch uvidíš ako Talianku Patriziu Reggiani. Práve kvôli tejto úlohe nielenže predstierala taliansky prízvuk (ktorý z traileru môžeš počuť), ale zmenila stravovacie návyky, nakoľko musela kvôli svojej roli pribrať niekoľko kilogramov. Gaga nesúhlasila s tým, aby jej kilá navyše dorábali maskéri.


Do kín prichádza Encanto: V novom animovanom filme Čarovný svet sa nájdu všetky rodiny


„Moja matka aj otec ma ako Patriziu niekoľkokrát stretli. Väčšinou sa smiali,“ hovorí Gaga pre magazín The Hollywood Reporter. „Zaviazať sa k tejto úlohe má aj svoje negatíva.“ Posledný rok pred nakrúcaním dodržiava dôležitú diétu – jedla veľké množstvo sacharidov, aby jej postava pôsobila prirodzene „plnšie“.

Okrem fyzickej premeny zažívala Gaga aj iné problémy: „Na konci nakrúcania som mala psychologické problémy. Stávalo sa mi, že som sa aj po dokončení filmu správala ako Reggiani.“ Ako sa s úlohou napokon Lady Gaga vysporiadala, uvidíme už tento štvrtok v kine. Pripravujeme pre teba aj recenziu. Skočíš do kina?

Zdroj: hashtag.sk, Insider, The Hollywood Reporter
Odporúčame