Lacné letenky, žiadna batožina: Muž to zobral do vlastných rúk a takto parádne oblbol Ryanair

Letisko

Foto: unsplash.com

#Ryanair patrí k jednej z najobľúbenejších leteckých spoločností. Nízke ceny leteniek lákajú množstvo turistov a to aj napriek tomu, že od 1. novembra zaviedla spoločnosť nové pravidlá. Len cestujúci so zakúpeným prioritným nástupom si budú môcť vziaťbezplatne dve príručné batožiny (1 ks s rozmermi 55x40x20 cm a 1 kus s rozmermi 40x20x25 cm). Cestujúci, ktorí si nezakúpia prioritný nástup, si budú môcť zdarma vziať len malú príručnú batožinu.

Lee Cimino si rezervoval lety do Belfastu na víkendový pobyt, ale keď zistil, že si môže so sebou zobrať iba jednu malú príručnú batožinu, rozhodol sa pre poriadne bláznivý nápad. Svoj kabát zaniesol miestnemu krajčírovi s požiadavkou, aby naň našil dostatočne veľké vrecká. Všetko, čo potreboval, tak zbalil do tohto kusu odevu. 

Zmestil tam nielen tričká či nohavice, ale dokonca aj topánky. Aj keď sa obával, ako to dopadne, tento nápad mu vyšiel a nikto to neriešil. Video zo svojho pokusu zavesil na Facebook, kde má už za pár dní viac ako 200-tisíc pozretí.

Odporúčame