Kto je Future? Novodobý Hendrix má vonku výborný nový album s Metro Boominom

Future

Kto je Future? (Zdroj: YouTube.com/Future)

#Do série našich biografických článkov by sme dnes chceli pridať meno, o ktorom sa určite oplatí vedieť čosi podrobnejšie. Tým menom je aktuálne Future a v tomto článku ti tohto rapera predstavíme možno s tým, čo si o ňom doposiaľ nevedel!

VIZITKA
Celé meno: Nayvadius DeMun Cash
Dátum a miesto narodenia: 20. november 1983, Atlanta, Georgia, USA
Charakteristika: raper
Najslávnejšie projekty: DS2, Monster, HNDRXX

Prelomový moment kariéry

Future je americký raper, ktorý sa stal jedným z najvýznamnejších a najvplyvnejších umelcov v hip-hopovej a rapovej hudobnej scéne. Narodil sa ako Nayvadius DeMun Wilburn 20. novembra 1983 v Atlante v štáte Georgia a jeho cesta k sláve začala v roku 2010, keď vydal svoj prvý mixtape s názvom 1000. V nasledujúcich rokoch vydal niekoľko ďalších mixtapeov a začal si budovať vernú fanúšikovskú základňu svojou jedinečnou kombináciou melódie, mumble rapu a osobných textov.

Jeho prvý štúdiový album Pluto bol vydaný v roku 2012 a stal sa okamžitým hitom, vďaka ktorému sa Future stal dôležitou postavou v súčasnej hudobnej krajine. Album obsahoval viacero hitových singlov, ako napríklad „Turn On the Lights“ a „Same Damn Time“. Jeho následné projekty, vrátane mixtapeov Dirty Sprite alebo Monster, ako aj albumov DS2 a EVOL, ďalej posilnili jeho postavenie ako jedného z najpopulárnejších a najinovatívnejších umelcov v rapovej hudbe.

Magnet na TOP spolupráce

Okrem svojej sólovej kariéry Future spolupracoval s mnohými inými umelcami a producentmi vrátane Drakea, Kanye Westa a Pharrella Williamsa. Jeho štýl je často charakterizovaný používaním efektu autotune a takých temných, povedzme až hypnotických beatov, čo mu vlastne takto pomohlo vytvoriť si svoj vlastný a veľmi rozpoznateľný zvuk.

Mimo hudobného sveta je Future známy aj svojou extravaganciou a módnym štýlom, ktorý často zrkadlí jeho bohatstvo a sebavedomie. Jeho vplyv však siaha aj do oblasti módy a popkultúry.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dnes máme prvý jarný deň: Pripomeň si spolu s nami tento hit od Čis Tého, Kaliho a Miša Bieleho!
Nový album s Metrom

Máloktoré spojenie v rámci moderného rapu majú ľudia tak veľmi radi, ako keď sa za majk postaví Future a chrbát mu po hudobnej stránke kryje ultratalentovaný Metro Boomin. Práve preto naše srdiečka doslova plesali radosťou, keď sme konečne dostali možnosť vypočuť si ich aktuálny spoločný projekt, ktorý je tradične opäť výborný.

Album We Don´t Trust You je plný kvalitných trackov, skvelého moodu a fakt veľmi vydarených featuringov. Future a Metro nám znovu ukázali, ako im to na spoločných veciach sedí a keď si aj ty fanúškom tohto spojenia, určite si podľa nášho skromného názoru prídeš na svoje!

Toto si o ňom nevedel

  • Jeho meno Nayvadius DeMun Wilburn je vyskladané z priezviska matky za slobodna (DeMun) a priezviska otca (Wilburn)
  • Future má viac než 30 tetovaní, ktoré opisujú nejaký skutočný príbeh z jeho života
  • V roku 2018 zažil svoj herecký debut vo filme Superfly
  • So speváčkou Ciarou sa v roku 2013 zasnúbili, čo ona potom ale v roku 2014 zrušila kvôli jeho nevere
  • Future má 8 detí s 8 rôznymi ženami

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame