Kto je Anna Sulc? Mladá kráska a talentovaná blogerka roka, ktorá je stále populárnejšia

facebook.com/Anna Šulcová

#Česká youtuberka má na sociálnej sieti YouTube skoro pol milióna odberateľov a na Instagrame viac ako 600-tisíc followerov. Dvadsať ročná Anna Šulcová sa kariére youtuberky venuje osem rokov, pričom si kanál založila už ako dvanásťročná. V roku 2017 si dokonca vyslúžila titul českej blogerky roka.

Vizitka:

Vlastným menom: Anna Šulcová
Známa ako: Anna Sulc
Dátum narodenia: 4. marec 1999
Mesto: Praha
Charakteristika: youtuberka, influencerka                                                                                                        Prvé video na kanáli: ALL OF ME – Anna Sulc (cover)                                                                    Najsledovanejšie Video na kanáli: ZE ŽIVOTA HOLEK w/ Luboš Je Celkem Fajn                                YouTube: 458k followerov
Instagram: 693k followerov

2014 – prvé video na kanáli Anna Sulc

Prvé video, ktoré pridala Anna Šulcová na svoj kanál, bol cover piesne od speváka menom John Legend s názvom All of me. S covermi pokračovala. Prespievala aj ďalšie známe piesne ako Love me like you do od Ellie Goulding či Human od Christiny Perri.

2015 – vlogy

Od roku 2015 pridávala Anna na svoj kanál vlogy z rôznych kútov zeme. Španielsko, Miami, Hong Kong či zo svojej rodnej Českej republiky.

2016 – sketche

Anička sa asi najviac preslávila svojimi sketchmi. Od roku 2016 postovala na svoj kanál rôzne krátke videá z každodenných situácií. Išlo o krátke a vtipné sketche, v ktorých zobrazila rôzne vtipné situácie.

2018 – Storytimes

Minulý rok sa na Aničkinom kanáli objavila ďalšia sekcia videí s názvom Storytimes. V nich rozpráva fanúšikom o svojich zážitkoch, nepredvídateľných situáciách či trapasoch a šťastných chvíľach.

Súčasnosť

V roku 2019 je Anna čoraz viac slávnejšia a v natáčaní videí pokračuje. Keďže v roku 2017 získala titul blogerky roka, určite ju takéto ocenenie ženie vpred a fanúšikom sa snaží priniesť čoraz kvalitnejší content. Pokračuje v natáčaní vlogov, vtipných videí či krátkych, niekoľkominútových filmov.

Zdroj: osobnosti.cz, youtube.com, instagram.com, facebook.com, extra.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *