Krst Ektorovej dosky MARKO už tento piatok v Bratislave: Pozri na ten line-up, čaká nás oslava česko-slovenského rapu

Ektor (foto: PR Ektor)

#Ektor pred pár dňami poslal do sveta nový album, na ktorý nás postupným vydávaním klipov a singlov pripravoval už niekoľko týždňov. Viditeľné to bolo aj na našom webe, kde sme takmer raz týždenne prinášali nové Ektorove veci. Po úspešnom privítaní dosky MARKO v pražskom Fóre Karlín sa český raper so svojím tímom presúva do bratislavského klubu MMC, kde už tento piatok 8. marca prebehne slovenský krst za účasti špeciálnych hostí.

Ektorova siedma štúdiovka s názvom MARKO je už pár týždňov vonku, samotný akt krstu dosky v Prahe svojou prítomnosťou potvrdila aj raperova mamička, ktorá sa tak stala krstnou mamou CD. Okrem nej a pražského rappera sa na pódiu postupne vystriedali Pil C, Separ, Strapo, Yzomandias, Sergei Barracuda alebo napríklad DJs Huclberry a Special Beatz.

Inak tomu nebude ani v Bratislave, kde Ektora podporia Separ, Pil C a Strapo spolu s DJs v zostave Hightower, Special Beatz a Abe. Pôjde teda o večer, ktorý by si si rozhodne nemal nechať ujsť. Viac info o lístkoch nájdeš na facebookovom evente krstu.

Zdroj: PR článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií