Kriman je späť: Toto je jeho nová skladba Stranger, pridáva aj klip

O Krimanovi sme vás už informovali. Mladý talentovaný chlapec, ktorý začal sólový projekt dáva o sebe dávať stále viac. Aktuálne odprezentoval skladbu Stranger, ku ktorej pridal aj zaujímavý klip. Nejdeme vás už naťahovať, poďme sa na to rovno pozrieť.

Zaujímavý text a nemenej zaujímavý vizuál v kombinácii s dobrou hudbou. Tak by sa v krátkosti dal charakterizovať nový produkt od Krimana. V texte sa dozvedáme Krimanov odkaz pre Popradčanov, pretože po tomto meste sa na adresu mladého rapera nehovoria len pozitíva. „Tak táto skladba je mojé prvé a posledné vyjadrenie na všetko, čo sa o mne rozpráva a je venovaná najmä pre POPRADČANOV,“ povedal nášmu portálu.

„Chcem, aby vedeli, že je tu niekto, kto chce to mesto dostať na mapu rapu, keďže tu tá kultúra zanikla,“ približuje nám dôvod vzniknu piesne STRANGER. „Je to pre všetkých, čo nemajú iné starosti, len sa smiať z druhých a ich snov. Z ich vízií a plánov. Takí ľudia nevidia snahu druhých a ani ten čas a energiu, ktorá je do toho vložená,“ vysvetľuje.

„Na koniec chcem povedať, že JA SOM POPRAD a prisahám, že toto mesto dostanem do povedomia skrz moju hudbu. Všetkým, čo máte vízie, nech vám svieti mešiašik,“ zakončil svoje vyjadrenie Kriman, ktorý je odhodlaný dostať Poprad na slovenskú rapovú mapu. My mu držíme palce, podtatranská metropola si svoje rapové miesto rozhodne zaslúži.

Kriman nie je začiatočník, v minulosti sme vás informovali napríklad o jeho skladbe Oceán, ku ktorej robil produkciu Black Rose Beatz. A na záver pripájame pieseň DESTINY, na ktorej Kriman spolupracoval s Real Rainom. Ak máte čas, rozhodne si pozrite.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.