Krásy Slovenska i krásne Slovenky oslovia všetkých: Naša krajina je neskutočne fotogenická

Michal Janek/Unsplash

#S koncom ďalšieho pracovného týždňa sa opäť pozeráme dozadu na uplynulých sedem dní. Čo všetko sa dialo na našich stránkach a ktoré témy vás zaujali? Pozrite si to v našom prehľade toho najzaujímavejšieho.

Slovenská príroda je pokladom v strede Európy a Slovenky patria k najkrajším ženám na svete. K tomu sa prihlási pravdepodobne ktorýkoľvek obyvateľ našej krajiny. Potvrdzujú to aj nedávne články, ktoré ukazujú, aká fotogenická je naša krajina. Celkovo najklikanejším sa stal ten o Adriane Mockovčiakovej, nádejnej modelke z Myjavy, ktorá fotkami ohuruje Instagram a črtá sa pred ňou zaujímavá budúcnosť.

Mimoriadne vás zaujala aj galéria krásnych fotografií slovenskej prírody od Tomáša Šeredu. A aj keď ste sa na ne pozerali možno trošku menej, ako na Adrianu, o to častejšie ste článok zdieľali na sociálnych sieťach. Slovensko sme objavovali aj v novom pokračovaní zo série turistických blogov od Nie je túra bez Štúra. Rado tentoraz objavoval históriu mesta Trnava alias malého Ríma.

Troška z iného súdku sme sa na minulosť pozreli článkom o tom, ako mohlo vyzerať bratislavské metro a tiež prečo sa vlastne nikdy nedostavalo. V Bratislave sme sa tiež mihli na majstrovstvách Slovenska v elektronických športoch, kde sme sa stretli s ľuďmi, ktorí si z hrania hier urobili prácu.

Nevynechali sme ani pravidelný kvíz, tentoraz sme vás otestovali, ako si pamätáte na trendy vášho detstva. Teda, ak ste dieťaťom 90. rokov.

Užívajte si víkend a pri najbližšom prehľade sa vidíme opäť o týždeň v piatok!

 

Odporúčame