Koronavírus zasiahol aj finále obľúbeného seriálu: Poslednú časť možno odvysielajú až na jeseň

Seriál Supernatural si získal za roky existencie milióny fanúšikov.

Dátum odvysielania poslednej časti ešte nie je známy. Zdroj: flickr.com/Tabbycatz_68

#Seriál Supernatural si získal počas rokov svojej existencie milióny fanúšikov. Tí sú však dnes sklamaní, keďže koronavírus zastavil aj vysielanie poslednej série. Niekoľko mesiacov po zverejnení informácie o tom, že pätnásta séria bude znamenať koniec obľúbeného seriálu už vieme, že v pôvodnom termíne neskončí.

Poslednou odvysielanou epizódou je trinásta časť, ktorá mala premiéru 23. marca 2020. Showrunner seriálu Supernatural Andrew Dabb sa však fanúšikom prihovoril na Twitteri, kde oznámil, že trinásta epizóda bude „na chvíľu“ poslednou. Aj keď sú natočené aj ďalšie časti, čakajú na postprodukciu, ktorú aktuálne nie je jednoduché dokončiť. Fanúšikovia sa teda nateraz musia uskromniť. Predpokladané obnovenie vysielania však nevyzerá optimisticky. Niektorí predpovedajú, že Supernatural sa na obrazovky vráti až v lete, pesimisti predpovedajú až jesenné termíny.

Dabb tiež upokojil fanúšikov, ktorí začínali pochybovať, či nejaké finále seriálu vôbec bude a dočkajú sa riadneho ukončenia príbehu. Na posledných častiach usilovne pracujú a ak máte tento seriál radi, zatiaľ si môžete ešte raz pozrieť predošlé epizódy a pripomenúť si dejové línie. Tých bolo v seriáli hojne a určite vás prekvapí, koľko nových vecí v seriáli objavíte.

Tešíte sa na finále seriálu?

Zdroj: tvseriesfinale.com/
Odporúčame