Konský hnoj, spopolnený človek, či 4-ročné jedlo: Pozrite si, aké darčeky našli ľudia pri kúpe ojazdeného vozidla

Foto: unsplash.com

#Automobily sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života, pričom ich počet neustále stúpa. Pri kúpe ojazdeného vozidla môže prísť k zaujímavým situáciám. Obľúbená britská spoločnosť Webuyanycar, zaoberajúca sa predajom a kúpou vozidiel, nám priniesla tie najzvláštnejšie a najzaujímavejšie príbehy, ktoré sa pri predajoch stali.

Konzerva s fazuľami

Možno si hovoríte, čo je na tom čudné? Niekto zabudol, že sa mu pod sedačkou nachádzala konzerva a auto s ňou predal. Ide však o to, že bola po záruke 4 roky!

Transfúzna stanica

Nie nehovoríme o vozidle, ktoré bolo používané ako sanitka. Niekto si toto zariadenie nechal v svojom ojazdenom vozidle. Čo tam robilo? To sa už asi nedozvieme.

Obálka s 10 000 dolármi

Aby sme nepísali iba o horších veciach, tak tu máte jednu pozitívnu. Pre nálezcu však nie až tak. Pôvodný majiteľ si totiž pre svoj zabudnutý majetok „nečakane“ prišiel.

Krabica so spopolneným človekom

Tento príbeh mal krátke dianie. Išlo však o to, že predajca automobilu v ňom nechal popol svojho otca, nič nezvyčajné však? Kupujúci si to však veľmi rýchlo všimol a „zásielku“ doručil naspäť.

Konský hnoj

Túto sériu zakončíme „krásnym“ darčekom, ktorý dostal nový majiteľ od predávajúceho. Vo svojom novom aute totiž našiel tašku s konským hnojom. Aké to potešenie!

Odporúčame