Konex ovládol Banskú Bystricu, bolo sa na čo pozerať. Chceš ho vidieť v akcii?

Konex, rovnako ako veľa jeho kolegov, sa snaží letné týždne využiť maximálnym možným spôsobom, a preto koncertuje na pravidelnej báze. Okrem toho, nedávno vydal nové CD SUPERNOVA, ktoré si vyslovene pýtalo turné, preto je Konex v uplynulom období, čo sa vystupovania týka, naozaj aktívny. Počas uplynulého víkendu sa zastavil v Banskej Bystrici.

A kto tam bol, potvrdí, že sa bolo na čo pozerať. Konex, ktorý prezentuje svoj album SUPERNOVA a už druhý rok pôsobí ako samostatný umelec, ovládol URBAN SPOT v Banskej Bystrici. Výborný koncert, na ktorom bol v tom najlepšom zmysle slova poriadny bordel, pričom celú show posunul ešte ďalej špeciálny hosť, ktorým bol Kamil Hoffmann.

Obaja chalani v roku 2019 vydali spoločný album Corretto pod záštitou Milion Plus, pričom niekoľko bômb z tohto CD dostalo ľudí do varu aj v Banskej Bystrici. Celkovo, kombinácia Konexa a Kamila je niečo, čo ľudia majú veľmi radi, obaja rapperi si rozumejú na stagei aj mimo neho a je to cítiť aj počas konkrétnych vystúpení.

Dopadlo to na výbornú, Banská Bystrica bude na Konexa spomínať ešte dlho. Ako samotný interpret napísal na Instagtam: „Banská Bystrica diky pokračujem so zastávkami k albumu SUPERNOVA v sobotu – Veľký Kýr Open Air pri Nových Zámkoch moja show o 01:00.“ Veľkou udalosťou bude predovšetkým jeho koniec v Prahe, ktorý je na programe v úvode septembra, konkrétneho štvrtého. Ak by ste mali záujem, predpredaj je už spustený.

Foto: Konex, profil na Instagrame

Odporúčame