Konex a Frayer Flexking spojili sily: Track Solo Dolo otvára novú kapitolu jeho kariéry

Konex avizoval, že počas prvého novembrového dňa vydá nový singel. Jeho fanúšikovia sa veľmi tešili, pretože tento interpret je v poslednom období veľmi diskutovanou hudobnou persónou. Jednak za to môže jeho stále aktuálny tohtoročný album Voilá, jednak fakt, že sa rozhodol po vzájomnej dohode opustiť český label Milion Plus a dal sa na sólovú dráhu. Sólo sa objavuje aj v názve novej skladbe, na tracku Solo Dolo popradský rodák spolupracuje so stále sa zlepšujúcim Frayerom Flexkingom.

Kombinácia, ktorú čakal pravdepodobne málokto. Konex sa spojil s Frayerom Flexkingom a spoločne dali dokopy spoluprácu v podobe tracku Solo Dolo. Skladba vyšla v nedeľu večer, v čase kedy vznikajú tieto riadky ju videlo necelých desaťtisíc ľudí. To je zatiaľ pomerne málo, ale počas začínajúceho týždňa by sa toto číslo malo meniť. Týmto songom začína nová kapitola, predovšetkým pre Konexa, ktorý prezradil, že sa chce okrem tvorby hudieb viacej venovať samotnému rapovaniu, pričom sa jedná o prvý singel po tom, čo sa rozhodol opustiť český label Milion Plus.

Konex a aj Frayer Flexking sa na tracku rozhodne rapovo nestratili, práve naopak. Spoločne im to ladilo a skladba ako celok dáva dokopy zmysel. Vždy to píšeme, ale chémia medzi interpretmi na jednotlivých featoch je alfou a omegou. V tomto konkrétnom prípade funguje výborne a je to cítiť. Produkčne sa o song Solo Dolo postaral Konex, pod zaujímavý videoklip, ktorý vyzdvihli aj ľudia v sekcii komentárov, sa podpísal tvorca Daniel Kristl. Keď sme už pritom Solo Dolo namastroval D Kop. Tento song ako celok pôsobí naozaj veľmi dobre a možno sčasti naznačuje, akou cestou sa bude Konex počas najbližších týždňov či mesiacov uberať.

Rodák z mesta Poprad nedávno potvrdil, že na koniec tohto kalendárneho roka chystá sólové EP a potvrdzuje tým, že v roku 2020 patrí medzi najaktívnejších. Schválne chystá EP, pretože v tomto roku už vydal CD Voilá, pričom vydať dva albumy za rok by bolo vo veľa ohľadoch kontraproduktívnym krokom.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
WEN a Porsche Boy ťa prekvapia songom „mhm". Dostali sme nový hit?

„Môj nový singel Solo Dolo s Frayerom Flexkingom je online spolu s videoklipom na mojom YouTube kanále. Link na video nájdeš v mojom biu. Track je online aj na všetkých streamoch ako Spotify či Apple Music. Video by king Daniel Kirstl, foto by ďalší kong Filip Poreba. Ďakujem vám, fans posielajte do sveta, odoberajte môj kanál, na ktorom budú dropovať ďalšie bomby,“ napísal Konex k novej skladbe na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Prezreli sme aj komentáre a ľudi vyjadrujú Konexovi veľkú podporu a chvália jeho novú tvorbu.

„Ja lietam nad mestom uplne sám Všetko si spravíme sami,…“ aj toto počuť na novej skladbe, kde Konexovi sekunduje Frayer Flexking. FF je jednou z kontroverzných postáv slovenského rapu, pretože jeho tvorba a vystupovanie pomerne polarizuje priaznivcov SK rap game. Nečudo, je to extravagantný chlapík, ktorý nie je úplne každému po vôli. „Pred cca 4 rokmi som si kúpil od Konexa beat, nikdy som to nenahral, ale bol som v p… z toho, že mám od neho beat, chápeš? Púšťal som si ho dokola. A je mi big česť, že môžem mať s ním teraz track, je to big hráč muzikantos díky bro,“ reagoval na Solo Dolo na svojom profile na Instagrame Frayer Flexking.

„Gangshit, tent track je faking oheň, tak čekujte a vychutnajte si, ya knom the vibes,“ zakončil Frayer. Momentálne nevieme, či sa od tohto dua môžeme tešiť aj na ďalšie spolupráce, ale jedno je isté, vznikol feat, o ktorom sa bude počas nasledujúcich týždňov veľa rozprávať. A to je pre ďalší vývoj na našej rapovej scéne potešiteľné zistenie.

Foto: Konex, profil na Instagrame

Odporúčame