Kolaborácia Lvcas Dope x Radikal Chef x Dokkeytino, nový Saint Edyn a release Supovho albumu. To priniesli posledné dni

Tí, ktorí poctivo sledujú náš Instagram a samozrejme aj sociálne siete svojich obľúbených interpretov, zaregistrovali v posledných dňoch viacero noviniek. Okrem toho, že u našich susedov vyšiel album od dvojice Sheen a Jickson, sme mali možnosť evidovať aktivitu aj na domácej scéne, na ktorej boli aktívni napríklad Radikal Chef, Saint Edyn či Supa.

Šéfkuchár sa spojil s dvojicou interpretov – českým Lvcasom Dopeom, ktorý chystá v spolupráci s DJ Wichom nový album a Dokkeytinom, ktorý bude vydávať EP Siluety Duše. Kolaborácia dostala názov Cash Loot a vyšla pod hlavičkou labelu FCK THEM.

Edyn už dávno nie je len YouTuber. Po tom, čo naplno naskočil do rapového „vlaku“ vo svojej tvorbe nezaháľa a fanúšikom posiela von ďalšiu novinku s názvom Halleluja. Jedná sa, v porovnaní s Holla Hey, aspoň podľa nás o určite vydarenejšiu vec a budeme veľmi radi, ak Edyn siahne aj po iných témach a budeme ho môcť počuť aj v iných polohách a témach.

Na záver tu máme ďalšiu skvelú novinku. Supa vydal svoj album Biele Noci. Tí, ktorí si ho objednali, ho už môžu naplno počúvať a je dostupný aj na streamovacích službách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *