Koky má pripravený nový album. Medzi hosťami aj Separ, Nik Tendo, Dame či Yzo

Český rapper Koky už čoskoro bude pod veľkým drobnohľadom. 26.marca, čo je o pár dní, vychádza jeho sólový album s názvom Stát Ve Stínu, Dotýkat Se Hvězd, ktorý už podľa doteraz známych informácií, predstavuje naozajstnú kvalitu. Máme sa na čo tešiť, na SVSDSH sa objaví niekoľko zaujímavých mien z českej či slovenskej rapovej scény, k tomu prirátajme producentov, ktorí sú zárukou kvality a samotného Kokyho, ktorý sa po hudobnej stránke hýbe míľovými krokmi vpred. 

Stát Ve Stínu, Dotýkat Se Hvězd sľubuje veľkú rapovú kvalitu, čoho sme mohli byť svedkami už pred pár dňami, keď svetlo sveta uzrel track Black Gloves, kde Kokyho dopĺňa slovenský rapper Separ. Skladba sa teší od publikovania veľkej obľube, k dnešnému dňu si ju vypočulo na video platforme YouTube viac ako 305 tisíc ľudí, čo sú za necelý týždeň vynikajúce čísla.

Tešiť sa môžeme podľa zverejneného tracklistu na dovedna 14 skladieb. Okrem spomínaného Separa sa na tomto CD objavia aj chalani z Milion Plus, či už sa jedná o Yzomandiasa, Nik Tenda, Karla, Robina Zoota či ďalších zástupcov tohto labelu, k tomu prirátajme Dameho z DMS a počuť budeme aj nádejného slovenského interpreta známeho pod pseudonymom LucaBrassi10x.

Produkčne sa o drivú väčšinu trackov na Stát Ve Stínu, Dotýkat Se Hvězd stará ostrieľaný HAARP, pričom na pár songoch sa objavuje aj ďalší zástupca M+, Decky. O mix a master sa už tradične, čo sa albumov z dielne Milion Plus týka, postarali Decky a D.Kop. Kokyho novému albumu sa budeme venovať v našej pravidelnej rubrike Na prvé počutie, na ktorú sa môžete tešiť v priebehu budúceho týždňa.

Koky sľubuje kvalitu a skladby, ktoré budú ľudí baviť. Koniec koncov, Milion Plus si na to, čo dáva von, dáva veľký pozor, pričom v tomto roku sú chalani z tohto českého labelu veľmi aktívni. Potvrdiť by to vedeli napríklad Karlo či Yzomandias. Koky sa posúva dopredu, pričom toto jeho CD môže byť o dôkazom o progrese. Múdrejší v tomto ohľade budeme, keď si ho niekoľkokrát vypočujeme, čo bude už naozaj čoskoro.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Bitman ako najväčšia boxerská hrozba medzi rappermi. Prečo sa ho boja?

Foto: Koky, profil na Instagrame Koky

Odporúčame