Kino v Dubaji sa s tým slovenským nedá ani porovnať: Známa moderátorka ukázala, ako to tam vyzerá

Zdroj: unsplash.com

#Kino patrí k najobľúbenejším aktivitám ako tráviť voľný čas. Pozrieť si dobrý film, dať si pukance a kolu, to je zárukou pohody pre každého. Keď ti ale ukážeme, ako vyzerá kino v Dubaji, aj to najlepšie, ktoré na Slovensku máme, ti bude pripadať ako jeho chudobná kópia.

Moderátorka a cukrárka Adriana Poláková, trávi aktuálne čas v Dubaji aj so svojim priateľom. Okrem užívania si slnkom zaliatej pláže či mora, sa rozhodli počas dovolenky ísť do kina na film Druhá šanca s JLo. O svoj zážitok sa podelila s fanúšikmi na Instagrame a veruže, je sa na čo pozerať.

Vybrali si Reel Platinum. Veľké kožené a navyše polohovateľné sedačky, k tomu vlastný vankúšik a deka. Tlačidlom si privoláte obsluhu, ktorá vám donesie jedlo podľa želania. Zabudnite ale na jednoduchý popcorn či syrové nachos. Na výber sú úplne iné delikatesy.

Sála je pre 20 ľudí, takže žiadna masovka nehrozí. Dokonca aj toalety pôsobia lepšie, ako v hoteli. A koľko zaplatíte za túto parádu? 80,-€ pre dvoch. V cene je kreslo a čašník a za všetko ostatné si doplatíš.

Foto: Instagram.com/adriana_polakova
Foto: Instagram.com/adriana_polakova
Foto: Instagram.com/reelcinemas
Foto: Instagram.com/reelcinemas
Odporúčame