Kedysi sme ich vídali každý deň, kam sa podeli dnes? Toto je 11 slovenských celebrít, po ktorých sa akoby zľahla zem

Youtube

#Finalisti SuperStar, moderátori denných relácií najsledovanejších televízií, herci, speváci… O niektorých prestal byť záujem, iní odišli dobrovoľne zo šoubiznisu a často aj zo Slovenska. Vybrali sme pre vás desať známych osobností, ktoré boli kedysi každodenne na očiach, no dnes sa akoby pod nimi zľahla zem.

Misha

V čase svojej najväčšej slávy vyhrala aj Slávika, po niekoľkých albumoch však na hudobnú kariéru a šoubiznis zanevrele. Momentálne sa živí fotografiou a prevádzkuje svoj vlastný ateliér.

Vierka Berkyová

Niekdajšia SuperStar ako jediná nikdy nenahrala po víťazstve v súťaži album. Namiesto toho sa presťahovala do Írska, kde žila dlhé roky a vychovávala svoje deti. V súčasnosti žije späť na Slovensku, no v médiách sa hovorí o tom, že je členkou sekty.

Zuzana Šikulová

Spolu s Petrom Marcinom a Andym Krausom moderovala populárny Uragán. Potom však s manželom odišla do Austrálie, kde na šoubiznis úplne rezignovala – študovala, učila sa jazyk, pracovala v reštaurácii…

Andrea Ušiaková

Kedysi bola učiteľkou sexu a moderovala erotickú reláciu Láskanie. Potom sa však odsťahovala do Prahy a dnes už sa venuje len príležitostne modelingu a predovšetkým deťom.

Jožo Pročko

Symbol televíznej zábavy prelomu tisícročí. Jožo Pročko bol jednou z hlavných tvárí Markízy. Neskôr sa z obrazoviek stiahol, vrátil sa k divadlu a komunálnej politike v rodnom Haliči, kde žije.

Juraj Mokrý

Kedysi zahviezdil v programoch spomínaného Joža Pročka, kde bol moderátorom fiktívnej televízie Orava. Neskôr mal tiež niekoľko vlastných programov a moderoval aj zábavné počasie. Po čase sa však projekty skončili a Mokrému sa kariéru reštartovať nepodarilo.

Robo Mikla

Rebel z prvej série SuperStar začal abstinovať a útechu našiel vo viere. Momentálne sa venuje poézii, vydal dokonca aj básnickú zbierku, tiež však koncertuje a učí deti v základnej umeleckej škole.

Ján Dubnička

Kedysi patril k najpopulárnejším moderátorom Markízy, neskôr jeho hviezda zhasla. Dnes je Ján Dubnička autorom motivačnej knihy a pôsobí ako mentálny tréner a motivátor.

Petra Bernasovská

V začiatkoch Markízy mala na obrazovke najviac relácií a kým Jana Hospodárová či Kveta Horváthová naďalej moderujú, Bernasovská pôsobí už len v rádiu. Po materskej dovolenke sa jej návrat už nevydaril.

Miro Šmajda

V SuperStar zaujal svojim imidžom rockera z 80. rokov, ako Max Jason Mai neúspešne reprezentoval Slovensko na Eurovízii. Dnes o Mirovi Šmajdovi počuť len málo, naďalej sa však venuje hudbe, začal posilňovať a propaguje vegánsku stravu.

Barbara Haščáková

V polovici 90. rokov u nás azda nebola populárnejšia speváčka. Barbara však odišla do Ameriky, kde žije už dlhé roky. V štáte Wyoming sa vydala a stále sa venuje hudbe, tancu a ezoterike.

 

Odporúčame