Kedysi mala nadváhu, nastala radikálna zmena: Josephine sa dnes chváli sexi postavou

Foto: unsplash.com

#Dôraz na to, ako človek vyzerá, nepatrí len k súčasným trendom. Ľudia chcú byť pre ostatných atraktívnymi a prispôsobujú tomu nielen svoju vizáž, ale aj ručičku na váhu. Aj keď žijeme v dobe, kedy je možné takmer všetko, stále viac mladých trpí obezitou.

Iba 18-ročná Josephine Desgrand z Austrálie zažila, aké to je byť dospievajúcim dievčaťom s kilami navyše. Keď mala 16-rokov, neprežívala svoje prvé veľké lásky či párty, ale trápila sa tým, ako vyzerá. V danom období vážila až 122 kilogramov.  Ako sama priznáva, svoj život musela radikálne zmeniť.

Rozhodla sa zo svojho jedálnička vysadiť najmä cukor a počas 11 mesiacov schudla neuveriteľných 62 kilogramov, čo bola polovica jej telesnej hmotnosti.  Žiadna operácia či magické pilulky, ale len strava je podľa nej faktorom číslo jedna pri chudnutí. O svoje skúsenosti sa rozhodla podeliť a napísala knihu s receptami, ktorú teraz predáva. Pri pohľade na jej premenu je obdivuhodné, čo dokázala.  Na Instagrame ju sleduje viac ako 147-tisíc followerov, ktorí podľa nás pri každej fotografii, na ktorých je Josephine PRED a PO, iba otvárajú ústa.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Josephine Desgrand (@nolongerfatjosie),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Josephine Desgrand (@nolongerfatjosie),

Odporúčame