Kaliho track Lepší ovládol slovenské trendy: V novembri spúšťa predpredaj albumu

Posledné roky potvrdzujú, že Kali je zárukou úspechu. Slovenský rapper, ktorého už niektorí ľudia rátajú skôr do pop music ako do rapu, dokazuje, že aj napriek názorom neprajníkov má stále čo povedať. Kali dlhodobo patrí medzi najsledovanejších, najviac úspešných a rovnako tak najviac aktívnych slovenských hudobných interpretov. Teraz vydal track Lepší, ktorý slávi veľký úspech od samotného počiatku. Aby toho nebolo málo, taktiež zverejňuje dátum predpredaja nového albumu.

Kali vydal track Lepší na video platformu YouTube 25. októbra, pričom v čase vznikania tohto článku má skladba približne 150 tisíc pozretí a je jednotkou v slovenských trendoch. Štatistiky hovoria jasnou rečou, táto skladba má medzi poslucháčmi opäť veľký úspech a ľudia v komentároch dávajú jednoznačne najavo, že Kali ich očakávania opäť prinajmenšom naplnil. O song sa produkčne postaral Peter Pann, ktorý s Kalim spolupracuje dlhodobo a obaja sú prakticky, jeden pre druhého, ako rodina.

Track Lepší má krásnu myšlienku, obsahuje zaujímavé rýmy, pričom môžeme vám garantovať, že sa pri ňom aspoň na pár chvíľ zamyslíte. Skladba má výpovednú hodnotu, čo je v tejto dobe veľmi cenné a zároveň je to niečo, čo Kaliho počas kariéry dlhodobo zdobí. Kali má veľmi silnú fanúšikovskú základňu prakticky v každom veku a o úspechu a predajnosti teda nie je pochýb.

Aby toho nebolo málo, tak to, na čo Kaliho priaznivci dlhšie čakali, je realitou. Kali vydáva nový album, ktorého predobjednávky budú spustené ôsmeho novembra, a teda za necelé dva týždne. Tento rapper a držiteľ ceny OTO pre najlepšieho speváka roka, potvrdil, čo sľúbil, vydáva nové CD, od ktorého mnohí veľa čakajú. A Kali je zároveň dôkazom toho, že rok 2020 je nesmierne bohatý na nové albumy.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Sima potešila svojich fanúšikov. Jej merch zoženieš výhodnejšie

Foto: Kali, profil na Instagrame

Odporúčame