Kali robil osem rokov na ministerstve obrany (Rozhovor)

Kali sa aktuálne objavil v talk show Show Jana Krause, kde ho spovedal legendárny český moderátor Jan Kraus. Poďte sa pozrieť na to, ako to slovenský interpret zvládol. Môžeme vám garantovať, že nudiť sa nebudete. Rozhovoril sa totiž na viacero zaujímavých tém. 

Kali ako hosť 

Kali sa predstavil v aktuálnej časti talk show Show Jana Krause, ktorá vyšla 27.apríla 2022. Jeden z najpočúvanejších slovenských hudobných interpretov hovoril o rôznych témach.

Zaujímavou pasážou bolo, keď spomínal na svoje niekdajšie zamestnania. Napríklad, vrátil sa k svojmu pôsobeniu na ministerstve obrany Slovenskej republiky. Táto profesia ale neprebiehala tak, ako by ste si možno mysleli. Dáme vám jeden hint, súvisí to s uterákmi.

Reč bola aj o cestovaní či o tetovaniach. Kali napríklad nie je veľkým fanúšikom cestovania do zahraničia. Vysvetlí aj prečo.  Ako píšeme vždy v tomto type článkov, nebudeme spoilovať z rešpektu celý obsah interview. Približne štvrťhodinová debata sa ubrala rôznymi smermi. Aj keď poznáte Kaliho dobre, zrejme sa dozviete zaujímavé informácie, ktoré doteraz možno nezazneli.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze. Bude ťa zrejme zaujímať to, čo sa stalo s rapperom Plexom. Ozval sa po približne dvoch rokoch. Objavil sa rovno na novom tracku, kde prehovoril o viacerých témach.

Photo credits: Kali v Show Jana Krause, YouTube

Odporúčame